Turów zagrał w Pleszewie. Z wielkiego klubu pozostała tylko nazwa

0
Jeszcze cztery lata temu Turów Zgorzelec zdobywał mistrzostwo Polski i rywalizował w Eurolidze ze słynną FC Barceloną. Teraz pozostały tylko wspomnienia. Z wielkiego klubu pozostała tylko nazwa. Dzisiaj Turów w kolejnym meczu II ligi zagrał w Pleszewie z tamtejszym Koszem. Spotkanie było pod kontrolą dla podopiecznych trenera Kaspra Smektały. Pleszewianie prowadzili od pierwszej minuty. Do przerwy prowadzili 45:35. W II połowie obraz gry nadał był taki sam. Pleszewski zespół dominował, powiększając swoje prowadzenie. Ostatecznie Kosz wygrał efektownie 90:68. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Alan Urbaniak, który zdobył 23 punkty. 20 punktów rzucił dzisiaj Mikołaj Spała. Dla Kosza to była trzecia wygrana w czwartym tegorocznym pojedynku.