Trzy jaja w przygodzickim gnieździe! [WIDEO]

2
W przygodzickim gnieździe Przygoda i Dziedzic wysiadują już trzy jaja. Ostatnim bociany pochwaliły się w poniedziałkowy wieczór, o czym ze szczegółami opowiedzieli forumowicze ze strony "Bociany z Przygodzic".

Przygoda i Dziedzic  nie czekali długo, aby po powrocie do Polski “skonsumować” związek. W przygodzickim gnieździe bocianów można było dostrzec w poniedziałek trzecie jajo.

W piątek 9 kwietnia poinformowaliśmy o pierwszym jaju. W sobotę obserwatorzy życia boćków zawiadomili o drugim. W poniedziałkowy wieczór tuż przed 19.00 Przygoda wstała i można było dostrzec dokładnie trzy jaja. Wkrótce zapewne ujrzymy potomstwo, które się z nich wykluje.

Forumowicze na stronie “Bociany z Przygodzic” z niezwykłą intensywnością obserwowali zachowanie bocianów w ostatnich dniach. Nie umknął im ten ważny moment, który szczegółowo zrelacjonowała użytkowniczka o nicku “Iganka”: “Proces znoszenia jaja zaczął się już od 19.46. Przygoda unosiła ogon kilka razy i napinała tułów, moment kulminacyjny, kiedy trzymała ogon najwyżej i najdłużej to 19.50. Potem lekko uniosła tułów i z powrotem usiadła, już spokojnie odpoczywała. Trzecie jajo zostało zniesione bez asysty Dziedzica, Dziedzic pewnie też nie spodziewał się, że tak szybko Przygoda zdecyduje się powiększyć zawartość dołka gniazdowego”.

“Magosia” uzupełniła natomiast, że o 21.09 Dziedzic zmienił Przygodę w wysiadywaniu jaj.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick