Trzeci zniszczony bankomat. Tym razem pod Pleszewem

0
Fot. Pixabay
Pleszewscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzonego bankomatu w Czerminie. Zniszczone urządzenie zauważono we wtorek po 6.00. To trzeci uszkodzony bankomat w ciągu ostatnich dni. Dwa poprzednie zniszczono na terenie powiatu ostrowskiego. Funkcjonariusze będą sprawdzać, czy te sprawy można ze sobą łączyć.

Nieznany sprawdza bądź nieznani sprawcy uszkodzili bankomat w Czerminie (powiat pleszewski). To kolejne zniszczone urządzenie służące do wypłacania pieniędzy. W ostatnich dniach zdewastowano bankomaty w Sośniach i Przygodzicach (oba w powiecie ostrowskim).

– Policjanci ujawnili odgiętą blachę na górnej części bankomatu. Prowadzone są czynności w tej sprawie. Funkcjonariusze sprawdzają czy, a jeśli tak to, jaka kwota została wypłacona z bankomatu – wyjaśnia w rozmowie z portalem wlkp24.info asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Jak informuje rzeczniczka, zniszczony bankomat zauważono we wtorek po 6.00.

CZYTAJ TEŻ: Nocne włamania do bankomatów! Policja poszukuje sprawców

Jak podkreśla, na razie jest zbyt wcześnie, by wiązać ze sobą uszkodzenia trzech bankomatów, ale pleszewska policja podkreśla, że ten wątek również będzie rozpatrywany.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick