DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

"Trzeba zmienić władzę w Unii Europejskiej" - Beata Szydło o wyborach do Europarlamentu

Europosłanka i była premier Beata Szydło gościła w czwartek w Ostrowie Wielkopolskim.

Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego jest obecnie w szczytowym momencie. W czwartek na ostrowskim rynku Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało konferencję prasową, na której obecni byli dwaj kandydaci do Brukseli: posłanka Marlena Maląg, startująca z numerem 3 oraz europoseł Ryszard Czarnecki, który na wielkopolskiej liście PIS widnieje na miejscu 2. Polityków wspierała była premier i europosłanka Beata Szydło.

Politycy PIS krytykowali obecne rządy Unii Europejskiej, nazywając jej przywódców m.in. technokratami. Beacie Szydło, Marlenie Maląg oraz Ryszardowi Czarneckiemu – jak mówili – nie podobają się też założenia Europejskiego Zielonego ładu czy Paktu Migracyjnego. Nie zabrakło miejsca także na krytykę obecnego rządu.

Ostrów Wielkopolski był przystankiem na kampanijnej trasie przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości po Wielkopolsce. Politycy zachęcali do udziału w nadchodzących wyborach do Europarlamentu, a te odbędą się w niedzielę 9 czerwca.

Wideo ze spotkania polityków PIS z dziennikarzami do obejrzenia poniżej.

4 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • O
  obywatel

  czwartek, 23 maja, 2024

  na wschod z tymi zlodziejami polski

  Odpowiedz
 • J
  Jan

  piątek, 24 maja, 2024

  TRZEBA ZMIENIĆ WŁADZE BY MOŻNA KRAŚĆ BEZKARNIE JAK ZA TWOICH RZĄDÓW szydło I PRZEZ OSTATNICH OSIEM LAT JAK KRAJEM RZĄDZIŁA TWOJA MAFIA

  Odpowiedz
 • M
  myślący

  piątek, 24 maja, 2024

  Ciekawe co taka becia by powiedziała na łożu śmierci kierowcy seicento.

  Odpowiedz
 • D
  dociekliwy

  piątek, 24 maja, 2024

  Była na Ostrowskim Rynku Marlenka bez kartonowego czeku jak również niejaki ,, obatel” . W 2020 r. unijni śledczy wykryli, że w latach 2009–2018 Ryszard Czarnecki, europoseł PiS, pobierał nienależne mu zwroty kosztów podróży służbowych i diety, czym miał naciągnąć PE na łącznie ok. 100 tysięcy euro. Po sprawdzeniu okazało się, że właściciele tych aut zaprzeczyli, by pożyczali je posłowi…. Na szczęście prawie nie było na wiecu ostrowskiej młodzieży.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz