Trwa zbiórka dla rodziny poszkodowanej przez nożownika w Cerekwicy Starej

1
Fot. pomagam.pl
Można pomóc rodzinie poszkodowanej w wyniku ataku nożownika, do którego doszło w Cerekwicy Starej w gminie Jaraczewo. Trwa zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone m.in. na leczenie i rehabilitację osób, które ucierpiały w tym makabrycznym zdarzeniu.

Mowa o rodzinie, która czwartkowej nocy z 14 na 15 marca została zaatakowana przez 22-letniego mężczyznę, który zamordował śpiące małżeństwo, a następnie ciężko ranił ich dwie córki oraz nienarodzone wówczas dziecko.

Pieniądze trafią na konto najstarszej z sióstr i zostaną przeznaczone na rehabilitację, terapię wszystkich osób poszkodowanych oraz pomoc w powrocie do normalnego życia po traumie, jakiej doznali członkowie zaatakowanej rodziny. – Pomóżmy maluszkowi, który będąc pod sercem mamy, otrzymał straszny cios nożem i od pierwszych chwil swojego życia musi o nie walczyć – mówi organizator zbiórki.

CZYTAJ TAKŻE: Noworodek i matka czują się coraz lepiej

Celem minimum było zebranie 25 tys. zł, ale już wiadomo, że zostało wpłacone ponad 30 tys. zł. Nadal każdy może się przyłączyć i wesprzeć rodzinę, która potrzebuje pomocy. – W imieniu całej rodziny bardzo prosimy o pomoc dla naszych kuzynek w tak trudnym dla nich czasie – apeluje. Pieniądze zostaną spożytkowane także m.in na leczenie noworodka, który od urodzenia musi walczyć o życie.

DO ZBIÓRKI MOŻNA SIĘ PRZYŁĄCZYĆ KLIKAJĄC W TEN LINK

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick