Trwa konkurs piłkarski. Kolejne nagrody czekają

0
W dniach 2-3 września na boisku sportowym przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się piłkarski IV Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma. Jak co roku z tej okazji organizatorzy tych zmagań przygotowali dla państwa konkurs w którym do wygrania są cenne nagrody. Wśród nich dwa vouchery na mecz Manchestery City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem!

Naszą zabawę rozpoczęliśmy od konkursu w którym do zdobycia była koszulka meczowa Pogoni Szczecin z podpisami zawodników. Jej szczęśliwym posiadaczem został Bartłomiej Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego.

W kolejnym tygodniu do rozlosowania była koszulka Lecha Poznań. Jej szczęśliwym posiadaczem został Sławek Sujka z Ostrowa Wielkopolskiego.

Tym razem do zdobycia jest trzecia i ostatnia koszulka w naszej kolekcji – to trykot Legii Warszawa. To z pewnością duża gratka dla kolekcjonerów piłkarskich gadżetów.

Zasady konkursu są proste. Należy polubić post z informacją i konkursie oraz udostępnić profil https://www.facebook.com/TurniejJerzegoKryjoma/. Wśród wszystkich, którzy tak zrobią zostanie rozlosowana koszulka. Konkurs potrwa do piątku 11 sierpnia do godziny 12:00. W zabawie nie mogą brać udziału organizatorzy turnieju.

Już w przyszłym tygodniu ruszy kolejny konkurs. W nim do wygrania będzie pierwszy z dwóch voucherów na mecz Manchestery City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem!

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick