Trener młodego pokolenia. Jaki ma plan na rozwój swojego klubu?

0
Zapraszamy do oglądania premierowego odcinka magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa. Tym razem gościem będzie Dawid Jóźwiak, trener Victorii Skarszew. Ten V-ligowy klub jest liderem tabeli. Czy w Skarszewie są ambicje, by powalczyć o awans do IV ligi i czy to prawda, że stając się graczem Victorii można zarobić więcej niż w innych klubach na tym poziomie rozgrywek? Na te i wiele innych pytań trener udzieli odpowiedzi we wtorek o 18.40 w Telewizji Proart.

Gościem Trzeciej Połowy będzie Dawid Jóźwiak, trener Victorii Skarszew. Ten klub jest liderem III grupy V ligi ex aequo z Polonią Leszno. Szkoleniowiec tego zespołu opowie o planie na budowę zespołu, który konstruuje drugi sezon. Wyjaśni też, ile prawdy jest w plotkach dotyczących tego, że w Victorii piłkarze są sowicie wynagradzani. Wśród poruszonych tematów znajdzie się także omówienie aktualnej formy zespołu i plany na bieżący sezon.

Fragment rozmowy z Dawidem Jóźwiakiem publikujemy tutaj. Po więcej zapraszamy do Proartu tradycyjnie o 18.40. Do zobaczenia!

CZYTAJ TEŻ: Ten mecz przejdzie do historii. Z 0:3 na 5:3. LKS Gołuchów

Sponsor programu:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick