Trener mistrzowskiej drużyny będzie gościem Trzeciej Połowy

1
Łukasz Bandosz, trener Pogoni Nowe Skalmierzyce, która wywalczyła awans do III ligi, a za razem mistrzostwo wielkopolskiej IV ligi, będzie gościem Trzeciej Połowy. W magazynie piłkarskim Telewizji Proart opowie o drodze do sukcesu, najważniejszych meczach sezonu, planach na najbliższe tygodnie, wyzwaniach i ambicjach związanych z grą na wyższym szczeblu rozgrywek. Premiera we wtorek o 18.40.

Dla Pogoni Nowe Skalmierzyce sezon praktycznie już się zakończył. Do rozegrania pozostały co prawda jeszcze dwa mecze ligowe, ale… o pietruszkę. Sobotnie zwycięstwo 2:1 nad LKS-em Gołuchów dało awans do III ligi drużynie prowadzonej przez Łukasza Bandosza.

Trener zwycięzców będzie gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart. W magazynie piłkarskim opowie o drodze do sukcesu, najważniejszych meczach sezonu, planach na najbliższe tygodnie, wyzwaniach i ambicjach związanych z grą na wyższym szczeblu rozgrywek.

Premiera we wtorek o 18.40 tylko w Telewizji Proart. Powtórki można obejrzeć m.in. w środę o 10.00, 13.10 i 23.15, w czwartek o 10.40 i 23.15 oraz w kolejne dni.

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Szczere gratulacje ! Sportowo należy się Wam gra poziom wyżej ! … ale to samo może powiedzieć Gołuchów rok temu. Wtedy niby stadion , choć Gołuchów zgłosił obiekt Jarocin- Sport, teraz uważam , że Pogoń zyskuje na pandemii, bo spadną zespoły lepsze od Pogoni N.S.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick