Transmitujemy dla Was Jimiway 2020! Już w sobotę NA ŻYWO!

5
Obostrzenia związane z czerwoną strefą wymusiły na organizatorach ograniczenie liczby osób wśród publiczności, ale ci, którzy nie będą mogli wejść do środka nie muszą się smucić! Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info będzie transmitował tę muzyczną ucztę! Pokażemy Wam wszystko NA ŻYWO już w sobotę (17.10) od godziny 18.50 prosto z Ostrowskiego Centrum Kultury!

Jimiway Blues Festival znany już jest nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie. Nagrodzony „bluesowym oscarem”, czyli nagrodą Keeping the Blues Alive Award. To niesamowicie zaszczytne wyróżnienie odebrał w zeszłym w amerykańskim Memphis Benedykt Kunicki, twórca festiwalu.

Jimiway Blues Festival ma już 25-letnią tradycję i w tym roku nie może być inaczej – na scenie wystąpią polskiej sławy bluesmani!

Fot. Facebook/Jimiway Blues Festival

Niestety, epidemia koronawirusa pokrzyżowała nieco plany i muzycy nie będą mogli zagrać do tłumie zebranej publiczności. Według rządowych wytycznych zajętych może być jedynie 25% miejsc.

Wychodzimy naprzeciw tym, którzy nie będą mogli osobiście zasiąść na widowni i posłuchać tej wspaniałej muzyki. Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info będzie transmitował to wydarzenie! Pojawimy się dla Was na ekranach telewizorów, komputerów i telefonów już w najbliższą sobotę (17.10) od godziny 18.50 NA ŻYWO!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick