DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Transfer "last minute". Skład Arged KPR Ostrovia zamknięty! [WIDEO]

24-letni Przemysław Urbaniak mierzy 182 cm wzrostu i jest wychowankiem Azotów Puławy. Jego seniorska kariera rozpoczęła się jednak w AZS AWF Biała Podlaska, gdzie łączył granie w piłkę ręczną ze studiowaniem. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwania i grę w Superlidze. Pierwotnie do klubu z Ostrowa Wielkopolskiego miał dołączyć zawodnik Łomży Industria Kielce – Cezary Surgiel, jednak kontuzja zmieniła plany obu stron.

Kibice KPR Ostrovia powinni dobrze kojarzyć osobę Przemysława Urbaniaka, który stanowił o sile AZS AWF Biała Podlaska, rzucając w minionym sezonie w 26 meczach 111 bramek. Jego dobra postawa zaowocowała przedłużeniem umowy, jednak wtedy zadzwonił telefon z Ostrowa Wielkopolskiego.

Urbaniak od kilku sezonów występuje z powodzeniem na pozycji lewego skrzydłowego. W Arged KPR Ostrovia będzie rywalizował o minuty z doświadczonym Bartłomiejem Tomczakiem.

Nowy sezon PGNiG Superligi wystartuje w pierwszy weekend września. Prezes Kaszuba zdradził, że nastąpi ona w Arenie Ostrów, a cały terminarz powinniśmy poznać w przeciągu najbliższych dni. Niebawem do siedziby Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia powinna także spłynąć licencja uprawniająca zespół do gry wśród najlepszych zespołów w Polsce.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz