Tragedia w Ostrowie Wielkopolskim. Znaleziono ciała dwóch osób

8
Ciała dwóch starszych osób odkryto w jednym z mieszkań przy ulicy Wolności w Ostrowie Wielkopolskim. Jak informują ostrowscy strażacy, to osoby w wieku około 80 lat. Czynności w sprawie prowadzi policja.

Tragedia rozegrała się w sylwestrowy wieczór przy ulicy Wolności w Ostrowie Wielkopolskim. W jednym z mieszkań odkryto ciała dwóch starszych osób w wieku około 80 lat. – Nasze działania polegały na sprawdzeniu mieszkania pod kątem obecności czadu. Badania pomiarowe nie wykazały obecności tych substancji w powietrzu – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zgłoszenie wpłynęło do ostrowskiej straży około godziny 21.00. Czynności w tej sprawie prowadzi policja.

CZYTAJ TEŻ:

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Może zawał serca? Starsi ludzie, fajerwerki i ta część młodzieży, która lubi robić sobie żarty ze STARSZYCH ludzi. Nie tylko dla zwierząt petardy = strach. Człowiek młody, a sam się wystraszy jak petarda huknie za plecami. To się może wydarzyć będąc nawet w mieszkaniu.

  2. Starsi ludzie dzisiejszych czasach mieszkają sami .Nie mają opieki. Nie maja dzieci albo mieszkają daleko.
    Naprawdę nie wiadomo co u nich się dzieje jak się czują i jak żyją. Są sami ze sobą w czterech ścianach. Jak jeszcze zdrowie pozwoli to wyjdą z domu a jak z chorzy .Starsi ludzie też nie wytrzymują. Żyją w biedzie i chorzy. Smutne to wszystko.

  3. To jest bardzo przykre w dzisiejszych czasach młodzi nie interesują się rodzicami dziadkami państwo również ma to gdzieś emerytury na leki lub jedzenie więc chyba czasami śmierć jest wybawieniem 😢😢😢

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick