DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Tragedia w Ostrowie. W płonącym budynku znaleziono dwa ciała

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek przy ul. Zielonej w Ostrowie Wielkopolskim. Strażacy zostali wezwani do pożaru jednego z lokali socjalnych. W płonącym baraku znaleziono całkowicie spalone ciała dwóch mężczyzn. Na miejsce wysłano policję i prokuratora. Trwa wyjaśnianie, jak doszło do tragedii.

– Akcja gaszenia pożaru trwała dosyć długo przez wzgląd na duże zadymienie budynku. Udało się natomiast uratować sąsiednie lokale, które okazały się pustostanami bez wyposażenia – mówi dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 00.15. Akcja gaśnicza zakończyła się po godz. 4.00.

Kolejny pożar wybuchł w nocy w Wielowsi. Ogień pojawił się w baraku służącym za szatnię. Budynek był zlokalizowany przy orliku. Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • C
    ciekawy

    środa, 2 września, 2020

    Ciekawe ile rocznie przy Zielonej prewencja ma interwencji i jaki jest to % wszystkich interwencji tego oddziału w Ostrowie. W ogóle są tam dni bez zapotrzebowania Policji?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz