Tragedia na torach. Nie żyje 32-latka

0
Fot. Pixabay
Nie żyje 32-letnia kobieta, która weszła pod jadący pociąg w Jarocinie relacji Poznań - Przemyśl. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, maszynista nie miał szans, aby w porę się zatrzymać. Kobieta w wyniku obrażeń zmarła na miejscu. Trwa oczekiwanie na prokuratora. Pod jego nadzorem będzie prowadzone postępowanie wyjaśniające.

Do tragedii na torach doszło w wylocie z Jarocina w kierunku Poznania (niedaleko wyłuszczarni nasion). Policja otrzymała zgłoszenie o 9.38. Wielkopolskie Centrum Powiadamiania Ratunkowego poinformowało o potrąceniu kobiety na torze kolejowym w kierunku Poznania. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta wyszła z zarośli pod jadący pociąg. Maszynista nie miał szans, aby w porę zareagować i zatrzymać pociąg – mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

ZOBACZ TEŻ: Pobił go, ukradł pieniądze i telefon. Grozi mu do 12 lat więzienia

32-letnia kobieta zginęła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Powiadomiono prokuratora. Pod jego nadzorem policjanci będą prowadzić postępowanie, które ma wyjaśnić, jak doszło do zdarzenia. Na tym etapie postępowania funkcjonariusze nie wykluczają żadnej ewentualności także próby samobójczej.

Na miejscu pracują także strażacy i Straż Ochrony Kolei. Ruch pociągów został wstrzymany na odcinku, na którym doszło do tragedii. Pasażerowie muszą się liczyć z ewentualnymi utrudnieniami w kursowaniu składów.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick