Tragedia na “krajówce”. Nie żyje motocyklista

6
Fot. KPP Jarocin
Nie żyje motocyklista z powiatu ostrzeszowskiego, który zderzył się z samochodem osobowym na DK12 w Witaszyczkach (gmina Jarocin). Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 15.00.

Kierujący motocyklem mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego (choć początkowo służby podawały, że jest mieszkańcem powiatu poznańskiego) zmarł w wyniku obrażeń, których doznał po zderzeniu z volkswagenem passatem. Mężczyznę trzeba było reanimować na miejscu zdarzenia. Mimo wysiłków ratowników, nie udało się go uratować.

Do tragedii doszło na DK12 w Witaszyczkach tuż przy wjeździe do Jarocina od strony Pleszewa. Występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy są przepuszczane wahadłowo. Jeden z pasów jest całkowicie zablokowany. Tworzą się korki. Na miejscu pracują ratownicy medyczni, policja i straż pożarna.

Wypadek miał miejsce po godz. 15.00. Utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. I tu się chłopcze z Tobą drogi poprawiaczu zgodzę trzeba znać temat o którym się pisze. Tylko powiedz mi czy czasami droga z Kalisza od Pleszewa nie łączą się i jest jedna DK11 i Dk 12 i tak jest do Jarocina następnie Dk 11 mknie dalej do Poznania, a Dk 12 od Jarocina prowadzi na Leszno, Głogów, Żary i łaczy się z autostradą w Niemczech mająca kiedyś nr. E36. pozdrawiam i Zapamiętaj by pouczać lub poprawiać kogoś trzeba też mieć trochę wiedzy nie tylko jadu. Pozdrawiam Zdzisław który dużo czasu spędził na polskich drogach jadąc opierajac się na swojej wiedzy nie Janosika.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick