"Tour of Bagatela". Wyścig kolarski [zaproszenie]

0

Już jutro, 6 stycznia na trasie leśnej w Bagateli rozegrany zostanie wyścig kolarski „Tour od  Bagatela – wyścig trzech króli”. Organizatorem wydarzenia jest Ostrowskie Towarzystwo Rowerzystów INTERKOL. Start zawodników zaplanowano na godzinę 11:15. Kolarze będą mieli do pokonania cztery pętle po cztery kilometrów. To dobry sposób na aktywne spędzenie tego dnia. 

Zbiórka na parkingu przy Pałacu Bagatela koło Czekanowa (3 km od drogi krajowej Ostrów – Kalisz , zjazd oznakowany Pałac Bagatela 3 km)

Zapisy i wydawanie numerów startowych od godz. 10:30 – 11:00 , 11:15 start kolarzy. Zawodnicy zostaną sklasyfikowani w czterech kategoriach wiekowych: „A” od 16 – 25, „B” od 26-39, „C” od 40-52, oraz D 53 i powyżej. Dodatkowa kategoria „K” dla kobiet. Dekoracja zawodników i zakończenie imprezy na terenie posiadłości Pałac Bagatela.

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16 lat i złożenie organizatorom pisemnego oświadczenia o uczestnictwie w zawodach na własną odpowiedzialność z zachowaniem zasad zawodów. Posiadanie kasku sztywnego. Wpisowe dla startujących 10 zł (członkowie OTR Interkol bez opłaty)

Dla zwycięzców każdej kategorii puchar za I MIEJSCE , II i III miejsce dyplomy. Zawody mogą być odwołane w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zawodnicy pokonują całą trasę 4 okrążenia x 4 km . 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick