DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

To on zastąpi Andrzeja Baraniaka. Krystian Kaczmarek nowym sekretarzem miasta [WIDEO]

Krystian Kaczmarek został nowym sekretarzem miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zastąpi dotychczasowego sekretarza Andrzeja Baraniaka, który pełnił tę funkcję przez 17 lat.

Fot. UMOstrów

O zmianie na stanowisku sekretarza Ostrowa Wielkopolskiego informowaliśmy na łamach portalu wlkp24.info. Andrzej Baraniak, który do tej pory sprawował tę funkcję, teraz będzie ją pełnił w Urzędzie Gminy Ostrów Wielopolski.

Miejsce Baraniaka zajął Krystian Kaczmarek. Ma 41 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu, na której studiował geodezję i kartografię. Swoją karierę zawodową rozpoczął w prywatnej firmie geodezyjnej. Później pracował w Starostwie Powiatowym, w 2019 rozpoczął pracę w ostrowskim Urzędzie Miejskim. Najpierw był kierownikiem Architektury i Urbanistyki, w 2021 roku został dyrektorem Wydziału Administracji Przestrzennej, a od trzech lat jest dyrektorem Wydziału Geodezji. – Krystian Kaczmarek to bardzo doświadczony i odpowiedzialny pracownik urzędu. Wierzę, że na stanowisku sekretarza sprawdzi się doskonale. Niejednokrotnie wykazał się dużym zaangażowaniem, kompetencjami i empatią wobec ostrowian. Jestem przekonana, że nasza współpraca dla miasta będzie układać się bardzo dobrze – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskim.

Prezydent miasta podziękowała Andrzejowi Baraniakowi za 17 lat pracy dla ostrowskiego magistratu oraz za wszystkie lata współpracy. Krystian Kaczmarek funkcję sekretarza zacznie pełnić od 1 czerwca.

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • H
  Heheszek

  piątek, 24 maja, 2024

  Nic do Pana Geodety nie mam i niech mu się wiedzie. Ale Geodeta po Wyższej Szkole Humanistycznej? To chyba inżynierski fach. Ciekawe.
  Z tego co mi wiadomo, geodeci owszem pochodzą z Wrocławia, ale raczej z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.
  Narobiło się tych różnych szkół i teraz ciężko się połapać.
  Tam jest więcej uczonych w naszym UM, są nawet tacy z Collegium Tumanum. Teraz będą spalarnie śmieci w centrum miasta budować. Wiedeń będzie.
  Nie pozdrawiam.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz