„To nasze wsparcie dla tej społeczności” – Kanał Ukarina24 w pakiecie PROMAX

0
Na znak solidarności z bestialsko napadniętym przez rosyjskiego agresora narodem ukraińskim operator światłowodowej sieci kablowej PROMAX włącza do oferty kanał Ukraina 24. Dostępny jest już w pakiecie Oszczędnym na pozycji 609.

Na terenie południowej Wielkopolski pojawia się coraz więcej osób narodowości ukraińskiej, która dotarła tu uciekając przed wojną za naszą wschodnią granicą. Oni również chcą być na bieżąco z informacjami, jakie przekazują ukraińskie media. – To nasze wsparcie dla społeczności ukraińskiej na co dzień zamieszkującej południową Wielkopolskę oraz uchodźców, którzy docierają i dotrą do naszego regionu w najbliższym czasie – informuje PROMAX.

W ramach testowej dystrybucji kanał Ukraina 24 dołącza do oferty telewizji cyfrowej PROMAX już od pakietu Oszczędnego. Do odbioru kanału, podobnie jak w przypadku pozostałych pozycji z oferty niezbędne jest posiadanie dekodera lub modułu CAM – te pierwsze dodadzą nowy kanał automatycznie, w drugim przypadku niezbędne będzie przeskanowanie pasma (uruchomienie procedury wyszukiwania kanałów). Kanał Ukraina 24 jest dostępny na poz. 609.

Ukraina 24 – to główny, ukraiński kanał informacyjny tworzony przed doświadczony zespół profesjonalistów i gwiazd dziennikarstwa komentujących wydarzenia w kraju i na świecie. Kanał jest nadawany w systemie 24/7 co znaczy, że można go oglądać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Parametry odbioru:

Nr na dekoderze: 609
Freq: 258 MHz
Modulation: QAM 256
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick