DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"To nasze wsparcie dla tej społeczności" - Kanał Ukarina24 w pakiecie PROMAX

Na terenie południowej Wielkopolski pojawia się coraz więcej osób narodowości ukraińskiej, która dotarła tu uciekając przed wojną za naszą wschodnią granicą. Oni również chcą być na bieżąco z informacjami, jakie przekazują ukraińskie media. – To nasze wsparcie dla społeczności ukraińskiej na co dzień zamieszkującej południową Wielkopolskę oraz uchodźców, którzy docierają i dotrą do naszego regionu w najbliższym czasie – informuje PROMAX.

W ramach testowej dystrybucji kanał Ukraina 24 dołącza do oferty telewizji cyfrowej PROMAX już od pakietu Oszczędnego. Do odbioru kanału, podobnie jak w przypadku pozostałych pozycji z oferty niezbędne jest posiadanie dekodera lub modułu CAM – te pierwsze dodadzą nowy kanał automatycznie, w drugim przypadku niezbędne będzie przeskanowanie pasma (uruchomienie procedury wyszukiwania kanałów). Kanał Ukraina 24 jest dostępny na poz. 609.

Ukraina 24 – to główny, ukraiński kanał informacyjny tworzony przed doświadczony zespół profesjonalistów i gwiazd dziennikarstwa komentujących wydarzenia w kraju i na świecie. Kanał jest nadawany w systemie 24/7 co znaczy, że można go oglądać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Parametry odbioru:

Nr na dekoderze: 609
Freq: 258 MHz
Modulation: QAM 256
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz