To już ostatnie godziny konkursu! Możesz posłuchać Jamesa Blunta NA ŻYWO! [KONKURS]

0
Tylko do środy do 23.59 można wziąć udział w konkursie i zgarniając podwójne bilety na koncert Jamesa Blunta. Gwiazdor wystąpi już 29 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Wystarczy wejść na portal wlkp24.info, zapoznać się z zasadami i regulaminem konkursu oraz powalczyć o nagrody!

James Blunt zna już polską publiczność i wie, że nigdy nie zawodzi. Chętnych, by posłuchać ballad brytyjskiego wokalisty zawsze jest dużo. Mamy dla Was sześć podwójnych zaproszeń na to muzyczne wydarzenie.

Co zrobić, by zdobyć bilety? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na koncert Jamesa Blunta? Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wiadomości wpisując „James Blunt”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Konkurs trwa do 4 maja (środa) do godziny 23.59. Czekamy na kreatywne odpowiedzi. Pięć najlepszych zostanie nagrodzonych podwójną wejściówką na majowy koncert. Zwycięzców ogłosimy 5 maja (czwartek) na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick