To już dziś! Oglądaj NA ŻYWO licytacje dla Adriana Szymkowiaka!

0
Już o 18.00 w Arenie Ostrów rozpoczną się licytacje wyjątkowych gadżetów, a pieniądze zostaną przekazane na leczenie Adriana Szymkowiaka - 13-latka z Ostrowa Wielkopolskiego który walczy z bardzo złośliwym nowotworem. Do akcji włączyła się Telewizja Proart i portal wlkp24.info - przebieg licytacji pokażemy NA ŻYWO!

13-letni Adrian z Ostrowa Wielkopolskiego walczy z mięsakiem granulocytarnym. Trwa walka z czasem, aby zebrać pieniądze na leczenie chłopca, które może być jedyną szansą na przywrócenie zdrowia. Nastolatek miesiące spędził w szpitalu, poddawany był licznym operacjom i leczeniu farmakologicznym. Jest ono coraz droższe, a rodziców chłopca nie stać na tak duży wydatek.

Nadzieją dla zrozpaczonych rodziców i cierpiącego Adriana jest przeszczep. Po jego przeprowadzeniu – zdaniem lekarzy – szpik ma zacząć walczyć z chorobą. Liczy się czas. Trzeba wygrać z nim, żeby następnie móc pokonać chorobę. Czas jest o tyle istotny, że u Adriana zaobserwowano przerzuty. Nowe guzy pojawiły się w ręce, udach, a nowotwór zaatakował także szpik. Choroba bardzo szybko postępuje.

Pieniądze potrzebne są bardzo szybko, dlatego dzięki ludziom dobrego serca udało się zorganizować licytację fantastycznych gadżetów! Pieniądze ze zbiórki zostaną w pełni przekazane na leczenie Adriana. A będzie co licytować, bo do kupienia będzie m.in. koszulkę z autografami ostrowskich żużlowców z niedzielnego awansu do Ekstraligii oraz koszulkę Karola Linetty’ego, zawodnika Torino FC.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info pokaże licytacje NA ŻYWO! Początek już o godzinie 18.00!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick