DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Tłumy na Dniach Nowych Skalmierzyc [DUŻO ZDJĘĆ]

Koncerty, zabawy, atrakcje dla dzieci i dorosłych, strefa food trucków, zlot klasyków i muzyka płynąca ze sceny. Tak w sobotę prezentują się Nowe Skalmierzyce, gdzie zorganizowano 27. dni tej gminy. To powrót po pandemicznej przerwie do wspólnego świętowania i spędzenia czasu z rodzinami właśnie w taki sposób.

CZYTAJ TEŻ: Dla Maksia na maxa! Moc atrakcji w Antoninie [ZDJĘCIA]

Choć wydarzenie podzielono na trzy dni, to najwięcej dzieje się właśnie w sobotę. Od rana do 15.00 trwał Dzień Piłkarza dla najmłodszych. W międzyczasie odbył się turniej szachowy o puchar burmistrza, a w godzinach popołudniowych mieszkańcy mogli wziąć udział w XIX Rajdzie Pojazdów Zabytkowych z okazji 90-lecia Automobilklubu Ostrowskiego.

Okazję do zaprezentowania artystycznych umiejętności mieli także uczestnicy zajęć odbywających się w Centrum Kultury i w Bibliotece Publicznej, a o 17.30 na scenę wyszedł zespół LemON, który porwał publiczność. Po nim muzyczną atmosferę podtrzymali członkowie Miejsko-Gminnej Orkiestry Dętej przy OSP Skalmierzyce, którzy zaprezentowali zupełnie inny repertuar, niż ich poprzednicy. O 20.30 na scenie pojawi się Ania Dąbrowska – gwiazda wieczoru. Po niej zaśpiewa jeszcze zespół Mejk. Mieszkańcy będą mogli bawić się przy muzyce do 1.00.

Zobacz galerię zdjęć z 27. Dni Nowych Skalmierzyc

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • P
    POLAK

    poniedziałek, 4 lipca, 2022

    I TO TEŻ BYŁO CIEKAWE NATOMIAST ZAPROSZENIE TEGO CZEGOŚ NA KONIEC Z MUZYKI NISKO POLO TO ŻENADA I WSTYD .TO TYPOWA WIEJSKA POTAŃCÓWKA

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz