The Royal Moscow Ballet – jest jeszcze szansa na wygraną!

0
Zostały ostatnie godziny konkursu, w którym do wygrania są bilety na pokaz baletmistrzów z moskiewskiego The Royal Moscow Ballet. Czas na wysyłanie odpowiedzi konkursowych upływa w niedzielę o północy. Zostały trzy, podwójne wejściówki na występ w Łodzi.

Bilety do Wrocławia zostały już rozdane, ale nie wszystkim udało się zgarnąć te do Łodzi. Dlatego ogłaszamy dogrywkę! Bilety czekają na trzy osoby.

A pytanie brzmi: Kto jest założycielem grupy baletowej The Royal Moscow Ballet? 

Odpowiedź na pytanie należy wysłać tradycyjnie na adres email: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Dogrywka Royal Moscow Ballet”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 30 września do 23:59. Trzech zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w poniedziałek 1 października. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje bilety w dniach od 1 października do 5 października w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick