Test and go ponownie w Ostrzeszowie

1
Fot. Fanpage Patryk Jędrowiaka, burmistrza MiG Ostrzeszów
Od czwartku ostrzeszowianie będą mieli kolejną możliwość przebadania się pod kątem zakażenia koronawirusem. Namioty test and go ponownie pojawią się przy ulicy Kąpielowej w Ostrzeszowie. Punkt będzie działał w czwartek i w piątek od godziny 10.00 do 19.00, a warunkiem przebadania się jest rejestracja w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pod numerem telefonu: 61 656 80 75.

Od początku epidemii w powiecie ostrzeszowskim stwierdzono 52 zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Trzy osoby niestety zmarły. Rośnie liczba ozdrowieńców, co jest bardzo dobrą informacją. Na chwilę obecną na terenie gminy w izolacji przebywa sześć osób.

Punkty test and go pojawi się przy ulicy Kąpielowej w Ostrzeszowie pojawi się już w czwartek i będzie działał do piątku. Badania będą prowadzone od godziny 10.00 do 19.00. Warunkiem przebadania się jest wcześniejsza rejestracja w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pod numerem telefonu: 61 656 80 75.

CZYTAJ TEŻ: Kuria i Episkopat odpowiadają ws. doniesień o pijanym biskupie w szpitalu. “Oczekujemy wyjaśnień”

Każdy z przebadanych mieszkańców otrzyma dostęp do wyników online, a w przypadku wyniku pozytywnego testu, informacja taka trafi do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrzeszowie.

Seniorzy oraz osoby, z terenu Miasta i Gminy Ostrzeszów, które samodzielnie nie będą mogły dotrzeć do punktu, mogą ponownie skorzystać z pomocy: Straży Miejskiej – tel. 607 245 446 oraz OSP Ostrzeszów – tel. 663 725 640.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick