Tegoroczne OBO startuje! Można oddawać głosy!

0
Fot. UMOstrów
144 zadania - tyle zakwalifikowało się do tegorocznej edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Rozlosowano już numery do poszczególnych zadań. Przez cały październik można oddawać głosy i wybrać pomysły mieszkańców, które zostaną zrealizowane!

Głosować można na dwa sposoby:

  1. Elektronicznie poprzez stronę internetową Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego
  2. Przy pomocy papierowej karty, która jest do pobrania na stronie Urzędu Miejskiego.

Papierowe karty można oddawać w specjalnych punktach, czyli w Referacie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00), w Ostrowskim Centrum Kultury (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 21.00 i w soboty od 10.00 do 14.00) i w Biurze Obsługi Klienta WODKAN S.A. (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00).

Każdemu mieszkańcowi przysługuje prawo do wypełnienia jednej karty do głosowania elektronicznej lub papierowej, na której wskazuje:

– jedno zadanie ogólnomiejskie duże,

– jedno zadanie ogólnomiejskie małe,

– jedno zadanie edukacyjne,

– jedno zadanie rewitalizacyjne.

Na karcie do głosowania należy wskazać numery popieranych zadań

Głosowanie trwa do końca października. W listopadzie głosy zostaną podliczone i wyłonieni zostaną zwycięzcy. Oficjalnie ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu podczas uroczystej gali OBO. Dziękuję za wszystkie zgłoszone zadania. Nawet jeśli nie uda im się zebrać wystarczającej do wygranej liczby głosów, będą dla nas interesującymi wskazówkami i bazą pomysłów. Autorom życzę udanych kampanii swoich pomysłów i powodzenia w głosowaniu – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick