Tego nie można przegapić. Oldboje Ostrovii wracają do gry!

0
Cztery lata temu został wykonany jeden telefon. Następnego dnia chętnych do powrotu na parkiet było kilkunastu byłych piłkarzy ręcznych KPR Ostrovia. Jeżdżą na turnieje po całej Polsce, teraz postanowili zorganizować imprezę w Ostrowie Wielkopolskim, żeby przypomnieć się swojej publiczności. Turniej Oldbojów z udziałem czterech kobiecych zespołów i ośmiu męskich już w sobotę w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14.

Dariusz Jakuszkowiak, Adam Izydorski, Dariusz Świtała, Przemysław Sobczak czy Rafał Frankiewicz – który z wytrawnych kibiców szczypiorniaka w Ostrowie Wielkopolskim nie pamięta tych panów? To niemal żywe legendy KPR Ostrovia, które będzie można znów zobaczyć na parkiecie. W sobotę rano pierwszy gwizdek sędziów w Ogólnopolskim Turnieju Oldbojów. – Powinniśmy być gościnni jako organizatorzy. Będziemy, ale nie w kwestii sportowej. Zagramy o wygraną – mówi Adam Izydorski, który cztery lata temu zmobilizował byłych kolegów do powrotu na parkiet.

W sobotę w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 zagra w sumie 12 zespołów. Cztery kobiece i osiem męskich. Plan imprezy i obsada turnieju poniżej. Wszystkich chętnych zapraszamy na jednodiowy turniej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick