Te prace wygrały w naszym wakacyjnym konkursie! Sprawdź, czy wybierzesz się do kina!

1
Rozstrzygnęliśmy konkurs pn. "Pocztówka z wakacji" zorganizowany wspólnie przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info. Wybraliśmy 10 dzieci, a każde z nich otrzyma podwójną wejściówkę do Kina Helios w Ostrowie Wielkopolskim na dowolny seans. Zwycięskie prace znajdziesz na wlkp24.info.

Niemal codziennie napływały do redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info prace plastyczne dzieci w wieku 5-10 lat, które wzięły udział w naszej zabawie. Wspomnienia z wakacji były motywem przewodnim, a przygotowane przez najmłodszych obrazy przedstawiały najróżniejsze scenerie od pobytu nad morzem lub w górach przez place zabaw i wigwamy, a na różnych innych odwiedzonych miejscach kończąc.

Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, ale po burzliwych obradach wreszcie wybrano 10 osób, które otrzymają podwójne bilety na dowolny seans w ostrowskim Kinie Helios. Niech te nagrody choć na chwilę przedłużą kończące się lato.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie. Fakt, że czyjeś prace nie znalazły się na liście nagrodzonych, nie oznacza, że były gorsze od innych. Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich, ale było to niemożliwe. Obiecujemy jednak, że będziemy częściej organizować tego typu zabawy, aby kolejne dzieci także miały okazję wygrać.

Rodziców lub opiekunów prosimy o odbiór biletów w siedzibie Telewizji Proart oraz portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19) od czwartku, 9 września (godz. 9.00-16.00). Aby nie doszło do pomyłki w związku z ewentualną zbieżnością nazwisk, rodzice lub opiekunowie nagrodzonych osób otrzymali od nas potwierdzenie SMS o wygranej.

Zwycięzcy konkursu „Pocztówka z wakacji”

– Urszula Doktór, lat 10
– Blanka Kaczmarek, lat 7
– Wiktoria Kubicka, lat 6
– Blanka Kupczyk, lat 8
– Maja Marek, lat 9
– Kalina Nowacka, lat 8
– Piotr Nowak, lat 6
– Kamil Pawlak, lat 6
– Basia Pietraszek, lat 6
– Julia Stodolna, lat 6

Urszula Doktór, lat 10
Blanka Kaczmarek, lat 7
Wiktoria Kubicka, lat 6
Blanka Kupczyk, lat 8
Maja Marek, lat 9
Kalina Nowacka, lat 8
Piotr Nowak, lat 6
Kamil Pawlak, lat 6
Basia Pietraszek, lat 6
Julia Stodolna, lat 6

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick