Targi Pracy w Ostrowie Wielkopolskim. Jesteś pracodawcą? Zgłoś się! Szukasz zatrudnienia? Przyjdź!

5
W czwartek 4 kwietnia odbędą się Targi Pracy w Ostrowie Wielkopolskim. Firmy, które są zainteresowane wzięciem w nich udziału, powinny się skontaktować z Powiatowym Urzędem Pracy w Ostrowie pod nr. tel. (62) 73 73 254 lub (62) 73 73 231.

Raptem kilka dni pozostało do rozpoczęcia Targów Pracy. Odbędą się one w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Wolności 12). Spotkanie pracodawców z kandydatami do pracy odbędzie się w czwartek 4 kwietnia w godz. 10.00-13.00.

Podczas tego wydarzenia będzie można przejrzeć oferty pracy, zapoznać się z dostępnymi szkoleniami oraz stażami, a także skorzystać z porad specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Wydziału Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Miejskiego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędu Skarbowego. W programie przewidziano także spotkanie warsztatowo-informacyjne dla młodzieży pod nazwą „Nauka-Praca-Biznes”. Chętni mieszkańcy, którzy zdecydują się wziąć udział w targach, proszeni są o zabranie ze sobą CV.

Firmy, które chciałyby wystawić się podczas tego wydarzenia, mogą się zgłaszać do Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim pod numerami telefonów: (62) 73 73 254 lub (62) 73 73 231.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Jakiego nowego dużego inwestora Ostrów przyciągnął w ostatnich latach?? Odpowiedz. 0 takiego co przyjmie z 150 czy 200 osób a nie chodzi mi o takiego ostrowskiego dorobkiewicza co umowę darowizny za 2 miesiące a kasę w ratach którego nikt nie kontroluje nawet bo po co

  2. CZY KTOŚ SCIĄGNOŁ JAKIES DUZE INWESTYCJE DO OSTROWA, ? CZY BUDUJĄ SIE JAKIEŚ DUZE FIRMY JAK TO SIE DZIEJE W SKALMIERZYCACH , ? TAM MENADZEROWIE I WŁODARZE MIASTA ZNAJĄC DOBRZE JĘZYKI JEŻDŻĄ PO ŚWIECIE I ZACHĘCAJĄ ,INWESTORÓW Z DUŻA KASA ZEBY PRZYJEŻDZALI DO POLSKI I INWESTOWALI W POLSCE OTWERALI FIRMY .CZEGO NIE STETY NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O OSTROWIE. W OSTROWIE CIEPLUTKIE POSADKI , ZASIEDZIANE W URZEDZIE MIEJSKIM PRZYKLEJENI W SWOICH FOTELACH NIE ZNAJAC JEZYKÓW ,MYŚLE ZE NIE INWESTUJĄ I NIE JEŻDZA PO ŚWIECIE ABY SCIĄGAĆ KAPITAŁ LUDZI BOGATYCH , ZEBY INWESTOWALI W NASZYM MIESCIE. BO TO CHYBA DLA NICH ZA TRUDNE. TYLKO W OSTROWIE,,, MAHLLE,,,,,, SKLEJKI,,,, I MAŁE JAKIES FIRMY ,W KTÓRYCH ZARABIA SIE JAŁMUZNE.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick