Tak wyglądał poniedziałkowy protest w Ostrowie! Obejrzyj relację wideo!

13
Wczoraj na ulice Ostrowa Wielkopolskiego wyszli oraz wyjechali mieszkańcy miasta, by kolejny raz zaprotestować przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. Poniedziałkowy protest był kontynuacją tego, który odbył się w ubiegłą sobotę. Zobaczcie kilkuminutową relację z zablokowania ronda bankowego oraz ulicy Głogowskiej!

Sobotni protest, który miał miejsce na ulicach Ostrowa zaskoczył wszystkich liczbą uczestników. Według wstępnych szacunków policji mogło w nim wziąć udział nawet kilka tysięcy osób – to największy protest w historii tego miasta.

Kobiety oraz mężczyźni nie zamierzają odpuszczać i będą protestować do skutku. W poniedziałek postanowili zrobić to po raz kolejny. Tym razem wyszli oraz wyjechali na rondo bankowe w Ostrowie. 

Protestujący mają już plan na kolejne dni. W środę kobiety nie pójdą do pracy – ma to być kolejna forma manifestacji. 30 października jest planowany paraliż Warszawy.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Możesz być kochającą matką i popierać prawo wyboru. Możesz walczyć o prawa osób niepełnosprawnych i być za prawem wyboru. Możesz przenigdy nie zdecydować się na aborcję i być za prawem wyboru. To wybór. Nie nakaz. Nie zakaz. Twój wybór.

  2. Kobiety nie pójdą do pracy. Dziwne tak od sobie. Jak ja bym nie przyszła to już bym mi podziękowali. Tak sklepy zamkną i kobiety na marsz. Raczej młodzież która siedzi w domu szkoły zamknięte to co maja robic. Ja patrze zeby prace utrzymac i mieć na życie. Przez wasz strajk będzie lockwing na całego od czwartku czy piątku .

  3. Strajkujcie dalej. Już pisze że będą zamykać fryzjerów, kosmetyczki, galerie. Tak jak w marcu. A potem baby lament że kosmetyczka zamknięta, do fryzjera iść nie idzie. Przez ten wasz protest to wszystko .

    • Już ci TvPis włożyła do łba, że to wina kobiet? Wiosną nie było protestów, a też wszystko było zamknięte. Nie widzisz, że wmawiają wam idiotyzm!? Jakim trzeba być czubem, żeby wierzyć we wszystko, co „wadza” powie…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick