Tak może wyglądać hala widowiskowo-sportowa w Ostrowie [ZDJĘCIA]

9
Rozpoczyna się konferencja prasowa, podczas której zostaną przedstawione wizualizacje hali widowiskowo-sportowej, która ma powstać w Ostrowie Wielkopolskim.

Do przetargu na budowę hali widowiskowo-sportowej w Ostrowie Wielkopolskim zgłosiło się sześć firm. Po tym, jak na ostatniej sesji rady miejskiej radni przyznali dodatkowe 1,5 mln zł na budowę obiektu, władze miasta postanowiły zaprezentować publicznie, jak może wyglądać hala, na którą mieszkańcy czekają od lat.

Na początku roku planowano, że budowa hali pochłonie ok. 25-30 mln zł. Oferty, które spłynęły do urzędu miejskiego w ramach ogłoszonego przetargu, przekroczyły te kwotę. Stąd prośba prezydent Beaty Klimek o dołożenie kolejnych pieniędzy w wysokości 1,5 mln zł.

Wkrótce więcej informacji.

Wizualizacje projektów budowy hali w Ostrowie Wielkopolskim:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Prośba jeśli można i ktoś to czyta trybuny z każdej strony boiska i nie tylko jak gra koszykówka ale dla każdej dyscypliny .

  2. Szkoda że w komisji która ma wyłonić zwycięzcę nie ma nikogo związanego ze sportem bo przecież temu ma służyć ta hala i nie tylko życzę dobrego wyboru z głową .

    • A kto tam będzie grać? Najwyżej Ostrowska Orkiestra Koncertowa. Piłka ręczna? Jedna trybuna wystarczy i tak kibiców nie będzie widać. Juniorzy Kasprowiczanki? Siatkarze Salosu?

  3. Taki h.j jak zobaczymy nową halę!! Zwykła przedwyborcza gierka p Prezydent…Normalnie powinien być kolejny przetarg(wszyscy powyżej 30 mln) ale wiadomo że to już by miało czas po wyborach więc lekką ręką dołożyła z naszych podatków”tylko” 1,5 mln. Byle przy korycie!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick