„Tak” dla in vitro. Rusza zbieranie podpisów

8
Izabela Leszczyna – posłanka Platformy Obywatelskiej spotkała się w poniedziałkowe popołudnie z ostrowskimi dziennikarzami. Wiceszefowa PO podczas konferencji prasowej wspólnie z posłem Jarosławem Urbaniakiem poinformowała o rozpoczęciu zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy popierającym finansowanie procedury in vitro z budżetu państwa.

Podpisy będą zbierane do końca grudnia głównie w biurach poselskich polityków Platformy Obywatelskiej, ale też na ulicach miast. Jak poinformowali Jarosław Urbaniak i Izabela Leszczyna podczas konferencji prasowej, istnieje również strona www.takdlainvitro.pl, z której każda osoba może pobrać taką listę i zbierać podpisy np. w gronie rodziny.

Taki dokument z zebranymi indywidualnie podpisami będzie można przynosić do biur poselskich Platformy Obywatelskiej w danym mieście.

A na czym ma polegać wspomniany program finansowania procedury in vitro z budżetu państwa? O tym w materiale wideo.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Taka Logika rodem z KUL.
    Najpierw aborcja na życzenie, teraz invitro. Taka partia już jest na scenie panie Urbaniak – nazywa się SLD. Na prawdę już tylko tyle zostało z ideałów?
    Jeszcze zostało wam tylko sztandar PZPR wprowadzić i będzie komplet.

  2. in vitro – termin stosowany przy opisywaniu badań biologicznych, oznacza procesy biologiczne przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych, poza organizmem. Wikipedia- więc typowe kłamstwo PO tłumaczenie ludziom nie zgodne z prawdą

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick