DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (30)
 • M
  mieszkaniec

  czwartek, 10 września, 2020

  projekt dość ładny , w miarę skromny bez zbędnych fajerwerków , nie jestem zwolennikiem zadłużania miasta ale skłamał bym gdybym powiedział że nie będę korzystał bo na razie to z basenami u nas lipa w III lo tłok – ZST nieczynne całe lato

  Odpowiedz
 • T
  Ten

  czwartek, 10 września, 2020

  Z czego tu się cieszyć. W Kaliszu powstanie wielki zakład pracy co będzie zatrudniał 650 osób jak dobrze pamiętam. A u nas same rekreacje . Czy to bylo aż tak potrzebne.

  Odpowiedz
 • B
  bolo1111

  czwartek, 10 września, 2020

  Ile wynosi zadłużenie Ostrowa i kiedy i kto to spłaci?

  Odpowiedz
 • K
  Karol

  czwartek, 10 września, 2020

  Będą straty jak nigdy. Dziś lepiej zapłacić i jechać na coś mega dużego suntago np.
  Ale wtedy pani Beaty już nie będzie jak trzeba będzie z kasy miasta płacić z wyludnijacego się miasta. Przecież w latach 90 kruszyński mądrze mówił taka inwestycja zrujnuje nasz budżet dlatego nie budował parków wodnych. Proszę zobaczyć Ostrzeszów malutki park wodny a muszą dopłacać kupę kasy.

  Odpowiedz
 • F
  Fafik

  czwartek, 10 września, 2020

  Gdzie parking?

  Odpowiedz
 • L
  Lol

  czwartek, 10 września, 2020

  PiS zadluza Polskę i co siedzicie cicho. 70 mln wybory na marne I co ktoś ma jakieś zarzuty? Najpierw placz ze w Ostrowie nie ma hali basenu A jak jest to też płacz.

  Odpowiedz
 • P
  pytawski

  czwartek, 10 września, 2020

  Jeżeli ta inwestycja ma być realizowana w formuje „zaprojektuj i wybuduj”, to jak można było już zlecić opracowanie dokumentacji projektowej? Albo ktoś w UM jest totalnym laikiem i nie wie co mówi, albo robicie z nasz mieszkańców debili.
  W rejestrze umów nie ma takowej pozycji.

  Odpowiedz
 • O
  Osw87

  czwartek, 10 września, 2020

  Wiecej zjeżdżalni !!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • GM
  gender mątwa

  czwartek, 10 września, 2020

  Czy coś wiadomo o budowie stoczni obok aquaparku? Taka stocznia daje zatrudnienie dla tysięcy ludzi… Mogłaby to być stocznia, w której powstawałyby łodzie podwodne – przecież tak blisko nam do dna.

  Odpowiedz
 • X
  xxxx

  czwartek, 10 września, 2020

  Tradycyjnie maruderzy w natarciu ! Tak właśnie działa nasze miasto. Inne miasta idą do przodu rozwijają się, u nas ciągle marudzenie . Ciągle źle cokolwiek by nie postawili i nie zrobili ! Domagacie się zakładu pracy? Gdzie będzie się znajdował ? Obojętnie gdzie , to będzie komuś przeszkadzał , będą protesty. Tak to u nas działa , dlatego jesteśmy daleko w ….

  Odpowiedz
 • D
  Damian

  czwartek, 10 września, 2020

  Nie ma szału 🙂 nowoczesny, ale bez emocji… pytanie czy przyciągnie na stałe wogóle ludzi.

  Odpowiedz
 • E
  Edyta

  czwartek, 10 września, 2020

  To chyba zwykła kryta pływalnia A nie Aqua park. Tak jak mini centrum przesiadkowe mini Arena Ostrow mini Basen Olimpijska i mini Amfiteatr. Wszystko w wersji mini lub a’la jak kto woli. Ale jak coś to Ostrow ma Arenę Ostrów (Co z tego że to zwykła Hala sportowa) amfiteatr (może zmieści że dwie klasy że szkoly) basen Olimpijska (ZA MAŁY- na takie duże miasto i.oscienne miejscowosci) latem mega tłok i centrum przesiadkowe gdzie w czasie deszczu nie ma się gdzie schować. Proszę chociaż Aqua park wybudujcie z prawdziwego zdarzenia !!!!!!!

  Odpowiedz
 • A
  Anka

  czwartek, 10 września, 2020

  Lepszy byłby nowy zakład pracy w którym ludzie zarabialiby pieniądze niż jakiś aquapark, którego mieszkańcy będą spłacać do końca życia.

  Odpowiedz
 • H
  Halins

  czwartek, 10 września, 2020

  Na basenie też będzie praca… My Polacy wiecznie niezadowoleni jesteśmy! Tak źle tak nie dobrze…

  Odpowiedz
 • A
  Arturoo

  piątek, 11 września, 2020

  Parking będzie pod Stadionem. Ale jeśli chodzi o projekt lipa jedna zjeżdżalnia za 50mln masakra jakaś. Co najmniej że trzy z jakimiś efektami, jak nie nie będzie takich atrakcji to każdy będzie wolał jechać gdzieś indziej

  Odpowiedz
 • W
  WoB

  piątek, 11 września, 2020

  Byle finał nie był podobny do rewitalizacji ul. Kolejowej. Może warto najpierw dokończyć jedną inwestycję w 100%.

  Odpowiedz
 • P
  Pirania

  piątek, 11 września, 2020

  Wybudować największy park wodny w Europie-to będziemy mieli turystów

  Odpowiedz
 • L
  luzak

  piątek, 11 września, 2020

  dobrze, napisala pani Edyta, wszystko w wersji mini, kolejny komentarz, pis zadluza…w koncu siedzi w amrykan….kieszeni, a to jest ich specjalonosc, zadluzyc i miec w kieszeni pozniej swojego wasala…zeby splacal kredyty przez cale zycie, a jak im sie zachce, to zaraz podniosa stopy procen, do gory i kazdy ma przeje..albo umoscni dolara..maja taka moc, ze robia z ludzmi na calym swiecie co chca…

  Odpowiedz
 • O
  ostrowianin

  niedziela, 13 września, 2020

  Mieszkam w bloku na Wrocławskiej, za naszym blokiem jest zapuszczony teren miejski pełen śmieci, meneli pijących wynalazki, zarośnięty. Kiedyś były tak garaże, ludzie mieli gdzie trzymać auta, dbali o ich otoczenie, a miastu płacili czynsz. Teraz po prostu syf. Wielokrotnie zgłaszaliśmy miastu i nic. Dlaczego tu o tym piszę? Kilka lat temu kiedy pani Klimek wygoniła garażowiczów obiecała nam mieszkańcom przyległych bloków, że na tym terenie zorganizuje strefę wypoczynku, ławeczki, zieleń, ale nie chaszcze. Widzieliśmy te piękną wizualizację. Minęły 3 lata, zapraszam wszystkich do odwiedzin tej „strefy wypoczynku”. Pani prezydent jak Aniołowi z Alternatyw 4 zmieniły się priorytety. Dziś odpowiada, że nie ma pieniędzy zaciągając jednocześnie dziesiątki milionów na swoje zabawki. Pamiętacie Anioła? „Nie bedzie teatru, bedzie chór”. Teraz możemy oglądać wizualizację aquaparku. Kiedyś już ją widzieliśmy, wtedy mieszkańcy powiedzieli NIE. Teraz nikt już nie pyta, bedzie i już. Zobaczymy co z tego będzie- czy coś porządnego czy coś jak wiata targowa na Konopnickiej- niepotrzebny, rzadko używany bubel za 600 tys.

  Odpowiedz
 • K
  K.K.

  poniedziałek, 28 czerwca, 2021

  Ładnie wygląda koncepcja ale serce tego typu obiektów ( aquapark , pływalnia ) znajdują się pod nieckami basenowymi bez rozwiązań energooszczędnych i odpowiedniego obłożenia obiektu straty niestety będą.

  Odpowiedz
 • G
  Gsjsjsj

  wtorek, 26 października, 2021

  Ale bida w środku, potrzebny kolejny wydatek w pandemi żeby jeszcze takie obiekty przynosiły dochud do budżetu a nie dokładać jeszcze

  Odpowiedz
 • P
  PAWEŁ

  poniedziałek, 31 stycznia, 2022

  PANI PREZYDENT JEST POIFORMOWANA O SYTUACJI MIESZKANCÓW W OSTROWIE WLKP – ŻE LUDZIE NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ – NIE POMAGA NIKOMU – BLOK TYLKO DO 40 LAT I ZARADNYCH -LUDZIE SĄ WYWALANI Z KAMIENIC I NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ – CO DRUGA JUŻ PUSTA – W JAROCINIE PREZYDENT POBUDOWAŁ MIESZKANIA -DLA TYCH CO NIE MAJĄ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ W OSTROWIE NIC SIĘ NIE BUDUJE – 3 RAZY NAWET NA LISTĘ NIE IDZIE SIĘ DOSTAĆ , ZA TO ZDJĘCIA W KAŻDEJ GAZECIE OSTROWSKIEJ SĄ P. PREZYDENT I Z CZEGO SIĘ CIESZYĆ , LUDZIE CO MZGM NALEŻĄ DO MIASTA SĄ ZADŁUŻENI I MIESZKAJĄ BO NIE MA ZASTĘPCZYCH MIESZKAŃ A INNI NIE MAJĄ WCALE GDZIE MIESZKAĆ – CIEKAWE CZY W TYCH INWESTYCJACH NA BASENIE BĘDZIE MOŻNA ZAMIESZKAĆ ALBO NA LODOWISKU CZY W PARKU -POPROSTU ŻENADA I BRAK SŁOW -LUDZIE TEŻ MIESZKAJĄ W NIE OGRZANYCH MIESZKANIACH BO NAWET PALIĆ NIE MOGA -WŁAŚCICIEL ZAMÓROWAŁ KOMINY – DO KOGO SIĘ UDAĆ – TELEWIZJA TYLKO -INTERWENCJA POLSAT LUB UWAGA TVN -ZOSTAJE MIESZKANCOM OSTROWA WLKP

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz