Ta dzisiejsza młodzież…, czyli czego nie może zrozumieć trener Grzegorz Dziubek

2
Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka magazynu Trzecia Połowa. We wtorek gościem Sebastiana Matyszczaka i Piotra Konstanciaka będzie Grzegorz Dziubek, trener Ostrovii 1909. Wśród poruszonych tematów znajdzie się system szkolenia (także w kontekście ogólnopolskim) oraz rozwój młodzieży w prowadzonym przez niego klubie. Ostrovia cały czas nie jest pewna utrzymania w wielkopolskiej IV lidze. Aspekty związane z najbliższą przyszłością seniorskiej drużyny także zostaną poruszone. Początek we wtorek o 18.40. Tylko w Telewizji Proart.

Grzegorz Dziubek, trener Ostrovii 1909 będzie gościem magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa w Telewizji Proart. Szkoleniowiec seniorskiej drużyny biało-czerwonych opowie m.in. o postępach we wprowadzaniu młodzieży do pierwszego zespołu, systemie szkolenia dzieci w Polsce, ale odniesie się również do aktualnych wyników osiąganych przez jego zespół i szansach na utrzymanie w wielkopolskiej IV lidze.

Widzowie dowiedzą się także, jakiego zachowania młodych graczy trener nie potrafi zrozumieć.

CZYTAJ TEŻ: Trener po czerwonej kartce: „Sędziowie są panami wszystkiego”

Premiera we wtorek o 18.40 w Telewizji Proart. Powtórki: w środę o 23.15 i w czwartek o 10.40, a także o 23.15.

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 4 liga to mają grać 18 latkowie wsparci 3 lub 4 starszymi kolegami . Na co idą pieniądze z miasta na szkolenie dzieci i młodzieży

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick