Szukało go 31 prokuratur. Zatrzymali ostrowscy policjanci

2
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
Był poszukiwany listami gończymi za liczne oszustwa. Szukało go 31 prokuratur, a wpadł w ręce ostrowskich policjantów Wydziału Kryminalnego. Mowa o 20-latku, który został już zatrzymany i najbliższe lata spędzi za kratkami.

Ostrowscy policjanci pracowali nad odnalezieniem 20-latka, którego poszukiwano listami gończymi, wystawionymi w Toruniu i Bielsku Białej. Był on poszukiwany przez 31 prokuratur w całym kraju za liczne oszustwa, których się dopuścił. – Podczas szeregu ustaleń trop doprowadził policjantów do Poznania. Przez jakiś czas obserwowali wytypowane miejsce po czym zauważyli mężczyznę wyglądem przypominającego poszukiwanego. Kryminalni ustalili, że jest to 20-latek – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

20-latek został zatrzymany i doprowadzony za kratki, gdzie odsiedzi zaległą karę. To kolejna osoba, która „wpadła” w ręce policjantów. – Policjanci docierają do osób poszukiwanych w różnych okolicznościach. Jedni zatrzymywani są w miejscach zamieszkania, inni ,,wpadają” podczas legitymowania i przeprowadzanych interwencji. Zdarzają się przypadki gdzie poszukiwani zatrzymywani są przez policjantów w czasie wolnym od służby – dodaje mł. asp. Michaś.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. a ja planuje drugą miesięcznice upadku demokacji po uprowadzeniu przez policję 2 nastolatek. Ziobro i Pan Bazooka nie bawią się w rimming z narodem. Twardo jadą w jelito. Najwiecej „pokrzywdzonych” bandytów jest w szeregach policji. Fajnie że Ostrów’s finest wypełnili swój obowiązek ale jest to niczym przemalowywanie aktualnego obrazu na szkle akwarelami. A tu potrzeba rozpuszczalnika i zestawu nowych farb do szkła.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick