Szukali 35-latka blisko 8 godzin. Znaleźli go wyziębionego przy polnej drodze

1
W piątek rano ogłoszono alarm dla całej jednostki ostrzeszowskiej komendy policji. Wszystko w związku z zaginięciem 35-letniego mieszkańca Biskupic Zabarycznych w Gminie Mikstat. Mężczyzna choruje na padaczkę pourazową i istniało bardzo duże zagrożenie dla jego życia i zdrowia. Poszukiwania trwało kilka godzin. Ostatecznie mężczyzna został odnaleziony żywy.

35-latek wyszedł z domu w piątek około godziny 7.00 rano i ślad po nim zaginął. Z uwagi na poważne problemy z jego zdrowiem, o sprawie została poinformowana ostrzeszowska policja, która ogłosiła alarm dla całej jednostki. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. 35-latek nie posiadał przy sobie telefonu i dokumentów.

Poszukiwania trwały kilka godzin, które na szczęście zakończyły się happy endem. – Mężczyzna został odnaleziony przez policję w Strzyżewie, gdzie leżał przy polnej drodze. Był przytomny, ale wyziębiony. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy przedmedycznej, po czym zabrany został do szpitala – informuje st. sierż. Agnieszka Szołdra z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick