DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Szukają i ratują, a teraz ogłaszają rekrutację

Już w weekend rekrutacja do grupy Szuamy i Ratujemy.

źródło: grupa Szukamy i Ratujemy

Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza „Szukamy i Ratujemy” rekrutuje nowych członków.

Poszukiwane są osoby pełnoletnie chcące brać czynny udział w pracach tej organizacji w tym w działaniach związanych z szukaniem zaginionych osób. „Nie musisz mieć doświadczenia w poszukiwaniu osób zaginionych czy we współpracy ze służbami. Wszystkiego cię nauczymy podczas półrocznego okresu kandydackiego, w trakcie którego poznasz zasady działania naszej grupy, zapoznamy cię z technikami poszukiwań oraz użytkowaniem naszego sprzętu” – informują przedstawiciele SiR-u.

Szczegółów na temat pracy poszukiwawczej oraz jej specyfiki zostaną przedstawione zainteresowanym podczas spotkania rekrutacyjnego, które odbędzie się w sobotę, 8 czerwca 0 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia „Szukamy i Ratujemy” przy ul. Grunwaldzkiej 72 w Ostrowie Wielkopolskim.

W jego trakcie będzie można dowiedzieć się m.in. tego, jakim sprzętem dysponuje SiR, na czym polega misja tego stowarzyszenia oraz jakie są oczekiwania w stosunku do osób chcących dołączyć do tej organizacji.

Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z przedstawicielami tej SiR-u mailowo pod adresem rekrutacja@szukamyiratujemy.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępy na stronie szukamyiratujemy.pl.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz