DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Szlachetna Paczka ruszyła! Rodziny czekają na pomoc

Co roku w bazie potrzebujących rodzin pojawiają się nie tylko te wielodzietne. – Przede wszystkim są to osoby starsze, samotne, chore. Są również samotne matki z dziećmi, które ze względu na swoją sytuację nie mogą podjąć pracy – mówi Magdalena Szkudlarz-Ryczek, lider regionu ostrowskiego Szlachetnej Paczki.

Potrzeby są bardzo zróżnicowane. – Potrzebna jest przede wszystkim żywność długoterminowa, chemia. Dużo zgłoszeń dotyczy ciepłej pościeli i koców – dodaje Szkudlarz-Ryczek. Wczytując się jednak w historie rodzin opublikowanych na stronie można znaleźć też prośby o używany wózek elektryczny, kabinę prysznicową, pralki czy opał.

Lista rodzin dostępna jest na stronie Szlachetnej Paczki. Klikamy w przycisk „Wybieram rodzinę”, następnie wyszukujemy województwo wielkopolskie oraz miasto Ostrów Wielkopolski. W tej chwili dostępnych jest sześć rodzin, które czekają na swoich darczyńców: Pani Małgorzata z rodziną, Pan Roman, Pan Mateusz z rodziną, Pani Teresa z rodziną, Pani Anna z rodziną oraz Pani Zofia z rodziną.

Baza rodzin Szlachetnej Paczki jest wciąż aktualizowana.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz