Szczaw i mirabelki, a teraz chrust? Budka w TV Proart: „Będą zimne kaloryfery”

6
Zapraszamy do oglądania programu "W punkt" . Gościem Magdaleny Wojciechowskiej będzie przewodniczący klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Borys Budka. W tym tygodniu premiera wyjątkowo we wtorek o 19.00.

Borys Budka odwiedził w poniedziałkowy wieczór Ostrów Wielkopolski. W ramach tournee po kraju politycy Platformy Obywatelskiej spotykają się z mieszkańcami, by porozmawiać o ich potrzebach, posłuchać opinii dotyczących polityki oraz zebrać wiedzę, która może być przydatna w trakcie zbliżającej się kampanii wyborczej.

Polityk PO był także gościem Magdaleny Wojciechowskiej w programie „W punkt”. W jego trakcie również musiał odpowiedzieć na wiele nurtujących Polaków pytań dotyczących tego, jak poradzić sobie z drożyzną i rosnącymi stopami procentowymi. Został też zapytany o to, jaki pomysł na rządzenie krajem ma ugrupowanie, które reprezentuje.

Premiera programu „W punkt” wyjątkowo we wtorek, 14 czerwca o 19.00. Powtórki w środę o 8.40, 11.00, 18.05 i 21.30, a także w czwartek o 5.30 i 19.00.

Zobacz przedpremierowo fragment programu

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

 1. 29
  5

  Wyjątkowo niewiarygodny polityk, który swoje frustracje próbuje odreagowywać swoimi żałosnymi komentarzami. Zgrana płyta antyPiS i zgrany polityk. Frekwencja „porażająca”.

  • 3
   11

   Za to wiarygodni są Kaczyński,Morawiecki,Sasin,Suski,Kowalski,Pawłowicz,Ziobro.To są wiarygodni politycy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick