Szarpanina z patrolem drogówki. Poszkodowany policjant trafił do szpitala

2
Podczas kontroli drogowej jeden z kierowców zatrzymany na ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim zaczął przepychać się z policjantami. W wyniku tego miał zostać poszkodowany jeden z funkcjonariuszy, którego - jak wynika ze wstępnych ustaleń - nietykalność cielesna została naruszona. Sprawa będzie miała dalsze konsekwencje.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zatrzymany do kontroli kierowca zaczął się szarpać z policjantami. W wyniku szamotaniny poszkodowany został jeden z funkcjonariuszy. – Z urazem kolana trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie został poddany badaniom – mówi sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

ZOBACZ TEŻ: Plaga piratów drogowych. Rekordzista miał na liczniku 143 km/h

Krewki kierowca został zatrzymany. Jak informują mundurowi, prowadzone są wobec niego czynności wyjaśniające. Może usłyszeć zarzut napaści na funkcjonariusza.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Skończcie z ta śmieszna nietykalnością cielesną policjanta jak jest taki delikates niech zatrudni się w przedszkolu. Dwóch na jednego często więcej i da sobie uszkodzić jakąś część ciała, to nie wina kierowcy lecz niedouczonego policjanta w sztukach walki. Następna sprawa do policji powinni być przyjmowani ludzie o odpowiedniej posturze wzrost powyżej 185 cm i waga. policjant ma bronic obywatela nie bać się go, a na drodze widzę karykatury wojownika i jeszcze do pomocy dostaje laleczkę.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick