Syn zastąpi ojca? Adam Jakubowski chce zostać wójtem Żelazkowa

20
Adam Jakubowski, syn byłego wójta gminy Żelazków postanowił wystartować w nadchodzących wyborach. Przypomnijmy, że poprzedni włodarz musiał ustąpić ze stanowiska z powodu prawomocnego wyroku. Młodszy z rodu Jakubowskich planuje kontynuować realizację projektów ojca oraz dodać wiele własnych pomysłów.

Adam Jakubowski – jak pisze na swoim fanpage’u na Facebooku – od urodzenia jest mieszkańcem gminy Żelazków, od kilku lat znajduje się w tamtejszej radzie, jest też działaczem w klubie sportowym Victoria Skarszew.

Chce kontynuować politykę swojego ojca i dokończyć wiele rozpoczętych przez niego projektów oraz zaproponować własne. „Jako przyszły wójt wniosę w życie naszej gminy tylko najlepsze wzorce. Od szacunku do seniorów przez profesjonalne zarządzanie gminą, po znajomości, które ułatwiają zdobywanie funduszy ze środków ministerstwa. Moim znakiem rozpoznawczym jest niezależność. Moim horyzontem – gmina Żelazków. Jej ciągły rozwój, inwestycje, nowoczesne rozwiązania, sprawne metody zarządzania, wiedza i wykształcenie” – pisze na swoim fanpage’u. „Najważniejszy dla mnie jest człowiek i mieszkańcy naszej gminy. Chciałbym, aby ta nasza mała Ojczyzna – Żelazków – była wolna od urzędniczej niekompetencji, bezdusznej biurokracji i partyjnego kolesiostwa” – dodaje.

I tutaj pojawia się pewien zgrzyt, bo od kwietnia 2021 roku toczy się śledztwo prokuratorskie. Ma ono dotyczyć „poświadczenia nieprawdy w oświadczeniu majątkowym”, a konkretnie nieujawnieniu zarobków z zatrudnienia w gminnym zakładzie komunalnym – tj. 91 000 złotych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

20 KOMENTARZE

 1. 20
  3

  „Młodszy z rodu Jakubowskich planuje kontynuować” – czyżby chciał kontynuować pijacki i awanturniczy styl bycia? Żelazkowianie – opamiętajcie się!!! Każdy tylko nie on.

 2. A na kogo głosować ? Na PiS owca żeby przy tych cenach kamienie przyszło jeść albo śmieciami palić bo na opał ludzi nie stać ? Ten chociaż coś próbuje zrobić sam a nie z zapleczem PiS dzielców

 3. 1
  1

  Nie słowa lecz czyny swiadczą o czlowieku. Poprzedni wojt działal i pozostawił dobre wspomnienia chociażby odrestaurowany park z którego może korzystac każdy a żelaskowianie mają gdzie odpoczywać . Sądzę ze mlodego kandydata w żelazkowie znają i doskonale mieszkańcy sami ocenią czy obdarzą go zaufaniem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick