Świetny ruch BM Slam Stal. Shawn King z kontraktem!

1
Shawn King ponownie w zespole BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. To świetna wiadomość, która z pewnością ucieszy wszystkich kibiców ,,Stalówki”. Najlepszy zawodnik polskiej ligi w sezonie 2016/2017 wraca do ostrowskiej drużyny po rocznych występach na Słowenii.

Shawn King spędził poprzedni sezon w zespole Sixt Primorska. Z tą drużyną dotarł do półfinału play off na Słowenii. Występował też w Lidze Adriatyckiej, gdzie rozegrał 25 meczów. Grając średnio przez 19 minut, zdobywał ponad 8 punktów i miał ponad 9 zbiórek. W lidze na Słowenii tymczasem rozegrał 33 mecze. Jego średnie osiągnięcia to: 18 minut, 7 punktów i 8 zbiórek. Shawn King był trzecim najlepiej zbierającym zawodnikiem tej ligi.

W Ostrowie Wielkopolskim jest ulubieńcem kibiców koszykówki. W sezonie 2016/2017 był gwiazdą drużyny i ligi. Został wybrany MVP rundy zasadniczej. Grał świetnie. W 36 meczach spędzał na parkiecie średnio 27 minut, notując blisko 12 punktów i ponad 10 zbiórek.

Teraz Shawn King ponownie będzie grał w żółto-niebieskich barwach. Jego transfer to duże wzmocnienie dla drużyny trenera Wojciecha Kamińskiego.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick