Sum jak monstrum! Niecodzienny okaz w rękach wędkarzy z Raszkowa

11
Sum o wadze 40 kilogramów wydaje się niewyobrażalnym monstrum? Taka ryba istnieje i została złowiona przez wędkarzy w zalewie w Pogrzybowie koło Raszkowa. Nie od dziś wiadomo, że to doskonałe miejsce do wędkowania, a w samym Raszkowie prężnie działa klub miłośników rzucania wędką.

Włodzimierz Walczak jest „zdobywcą” suma ważącego 40 kilogramów i mierzącego 180 cm. Nad zalewem w Pogrzybowie koło Raszkowa wędkarz zmierzył się z rybą o niewyobrażalnych gabarytach, a pomagali mu Waldemar Kosiński i Henryk Pracki.

Przy tej okazji warto dodać, że kąpielisko „Kąpielka” w Pogrzybowie, które przeznaczone jest do rekreacji jest czynne. Na jednym z lokalnych portali internetowych można przeczytać, że kąpielisko nie jest nieczynne z powodu niezdatności wody. Burmistrz Raszkowa Jacek Bartczak poinformował dziś, że sanepid wykonał badania i jeszcze dziś zostanie wydany oficjalny komunikat o zdatności wody.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Hehe. Dobre, sum na drzewie a obok młotek. Pewnie do wbijania gwoździ w drzewo 😜. Mogli sobie to drugie zdjecie już darowac zeby uniknąć komentarzy. Mimo wszystko gratuluję okazu

    • A wiesz jakie spustoszenie sieje taka ryba w takich raczej niewielkich zbiornikach, raczej nie!!!

    • Taki sum nie robi większego spustoszenia niz wedkarze zabierajacy nawet bakterie z wody zeby tylko cos bylo…

  2. Ja słyszałem że to nie Waldemar złapał tylko ten dziadek o on pomagał mu wyciągać to dlaczego on jest na podium pozdrawiam Sebastian….

  3. Nie wędkarze tylko mięsiarze, względnie ludzie posiadający wędki, względnie kłusownicy, którzy uważają, ze przecież nic złego nie robią nie widzisz różnicy. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick