DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (6)
 • S
  Sławek

  czwartek, 31 października, 2019

  A to już nie można z produkcją trzody iść na wieś ? Smród będzie , będą protesty !!!

  Odpowiedz
 • L
  Lewak

  niedziela, 3 listopada, 2019

  Panie burmistrzu, najpierw trzeba było zapytać mieszkańców co na ten temat sądzą. Jestem przekonany, że nie będzie zgody na kolejną Pana kadencję, pomimo pozytywnej opinii środowiskowej.

  Odpowiedz
 • NNN
  Nie nie nie!!!!

  niedziela, 1 grudnia, 2019

  …. Tak bo uwierzę że w to że, że tylko odpody z tej chlewni będą tyko tu przetważane… Podejrzewam że inwestor tnac koszty odpodów poprodukcyjnych tz utylizacji z innych swoich pobliskich firm będzie wszystko zwoził własnie w to miejsce, co za tym idzie…. dodatkowy ruch na drogach, nie wspominając o zapachu… O możliwych zagrożeniach dla naszych zwierząt, gruntów…wody….a czy sa jakieś korzyści dla miasta czy ich mieszkańców.. Czy stwarza on jakieś miejsca pracy… NIE!!!
  … KORZYŚCI będą takie że mimo technologi… przy pięknej pogodzie wszyscy będą siedzieć w domach… Bo nie da się wytrzymać… Że nieruchomosci w takim sąsiedztwie tracą na wartości.. .. Jestem rozczarowana… A właśnie postawa burmistrza…. nigdy nie byłam przeciwko jego osobie czy funkcji jaka teraz pełni…. Ale teraz mówię stanowcze Nie!!!…
  Mimo iż faktycznie problem już mnie nie dotyczy jako byłej mieszkańcem Sulmierzyce.. Ale jest to moje miasto rodzinne… Moja rodzina tu mieszka., moi znajomi, przyjaźnie z dziecięcych lat.. .. DLATEGO jest to tak ważna sprawa by zadbać o nich….w tej beznadziejnej sprawie… Gdzie, kiedy p. Burmistrz….zagalopował się w tej sprawie… zgubił… czy nie ogarnął…??? Jednak on sam mieszka po drugiej stronie Sulmierzyce… Co z ludźmi którzy całkiem niedawno pokonczyli swoje domki, w pobliskiej okolicy świniarni… czy dajac pozwolenie na budowę ktoś ich uświadamiał co ma powstać…. Czy dorobek ich życia… ma byc ich zmora.
  .Mam ogromną nadzieję że p. Burmistrz jeszcze ostatecznie nie przybił pieczątki swoim nazwiskiem pod tą „inwestycja”… Dziwi mnie to że tak obeznany w świecie człowiek dał wogole jakiekolwiek szanse na to że taki problem wogole zaistniał…mimo sympatii dla. P.Burmistrza…. Mówię Nie!!!

  Odpowiedz
 • L
  Lucek

  niedziela, 1 grudnia, 2019

  Po latach marzeń i wyczekiwań o przyciagnieciu inwestora do naszego miasteczka stało się. Ile już to kadencji wyczekiwalo za tym świętym grałem, który powstanie i będzie wielkim zaszczykiem finansowym dla naszego budżetu .Ci nasi urzędnicy którzy tak dumnie i wysoko noszą głowy, mając się za kogoś wyjątkowego i nietuzinkowego dokonali tego.Brawo !! , szkoda tylko ze przy tym wielkim i świnskim interesie podłożono świnie mieszkańcą.Lecz to nic …zaszczyk do naszego budżetu zostanie bdb wykorzystany na nowe , nie potrzebne etaty , którym nikt się nie sprzeciwi..bo kto , ciocia ,kuzyna szwagierka , babci kuzynka ??.Burmistrz ? który przytaknie każdemu by byś jak najdłużej??.Ludzie przecież nic się nie stało, to państwo im płaci A nie my .Oni będą sobie siedzieć i obgadywac innych , bo co mają robić jak bracy w miesiącu mają aby na 2 tyg A mięs trwa 4 tyg.I mimo też iż mają czasu wolnego nic dla was nie zrobią aby wam sie żyło lepiej , bo po co jak im już się żyje 🙂 .

  Odpowiedz
 • L
  Lucek

  niedziela, 1 grudnia, 2019

  Ludzią będzie smierdziec , ale to nic ..Będzie kasa no nowe niepotrzebne etaty, których jest już i tak u nas dużo, gdzie cześć nie ma co robić przez 50 % swojego czasu pracy.Zapewniam was że kasa za nowe etaty , nagrody (Tylko za co !!) śmirrdzieć nie będzie. 🙂

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz