Street workout, kalistenika, boiska i bieżnia. Przy ZSTE otwarto nową przestrzeń do uprawiania sportu [WIDEO]

2
Przy ZSTE w Ostrowie Wielkopolskim otwarto oficjalnie strefę do kalisteniki, street workoutu oraz dwa boiska. Młodzież będzie miała gdzie i co trenować, bo spektrum dyscyplin możliwych do uprawiania w tym miejscu jest bardzo szerokie. Na wlkp24.info znajdziesz wideo z otwarcia i pokaz w wykonaniu młodzieży.

Kalistenika i street workout, do tego miejsca do gier zespołowych i biegania. Tak wygląda po remoncie i rozbudowie teren przy Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Inwestycja kosztowała 2,3 mln zł i pochodziły częściowo z samorządu, a częściowo z dotacji rządowej.

W poniedziałek otwarto oficjalnie tę sportową przestrzeń w obecności przedstawicieli różnych opcji politycznych parlamentu, samorządowców oraz pracowników i uczniów szkoły. Obecny był również Dawid Adamczak, mistrza świata w kalistenice i workout sprzed kilkunastu dni. Jest żywym przykładem tego, że zarówno w najpopularniejszych jak i niszowych dyscyplinach sportu można osiągać wielkie sukcesy.

Zobaczcie w materiale wideo, do czego można wykorzystać drążki, drabinki oraz inne urządzenia służące do poprawy warunków fizycznych.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick