Sto lat to za mało…

0

Takiej kondycji, zdrowia i wyglądu mogłaby pozazdrościć jej niejedna osoba. Maria Mentel, ostrowianka, dziś świętuje swoje setne urodziny. Pogoda ducha i duża ilość kremu rumiankowego – według członków rodziny jubilatki to przepis na długowieczność seniorki. Tak sędziwego wieku można szczerze pogratulować.

Maria Mentel urodziła się za oceanem, w Gary w stanie Indiana w USA. To miejsce urodzenia m.in. gwiazdy pop'u – Michaela Jacksona. W Ostrowie Wielkopolskim zamieszkała w latach 60-tych. Do siedemdziesiątego roku życia pracowała w branży handlowej. Ma czworo dzieci, siedmioro wnuków, sześcioro prawnuków, doczekała także czworo praprawnuków.

Pani Maria cieszy się niesamowitym zdrowiem. W październiku 2016 roku spędziła kilka dni w szpitalu po dość groźnie wyglądającym upadku. Po stłuczeniach, uszkodzonym kręgosłupie i zapaleniu płuc nie ma już prawie ani śladu!

Urodzona 13 lutego 1917 roku jubilatka otrzymała dziś życzenia od swojej najbliższej rodziny, władz miasta Ostrowa Wielkopolskiego czy przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W imieniu całej redakcji stulatce przekazujemy najserdeczniejsze gratulacje i moc życzeń.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick