DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Startowała jako trzecia z listy do PE. Pokonała Kolarskiego i Czarneckiego [KOMENTARZ MARLENY MALĄG]

Marlena Maląg z mandatem do Europarlamentu. Na liście Prawa i Sprawiedliwości zajmowała trzecie miejsce, a jako jedyna z wielkopolskiej listy otrzymała mandat.

Marlena Maląg już w wyborach parlamentarnych zdobyła bardzo wysoki wynik. W niedzielnych wyborach do Europarlamentu kolejny raz udowodniła, że cieszy się dużym zaufaniem wśród wyborców. Była członkini rządu startował z listy Prawa i Sprawiedliwości z trzeciego miejsca. Poprzedzali ją Wojciech Kolarski (numer jeden) oraz Ryszard Czarnecki (numer dwa).

W ostatecznym rozrachunku i według oficjalnych danych Państwowej Komisji Wyborczej to Marlena Maląg, jako jedyna uzyskała mandat europosłanki z wielkopolskiej listy PiS. Redakcja Telewizji Proart i portalu wlkp24.info skontaktowała się z nowo wybraną eurodeputowaną i poprosiła o komentarz. – Chciałam wszystkim bardzo podziękować. Teraz przede mną trudne wyzwanie w tych czasach, w których nam przyszło żyć. zamierzam z pełną determinacją iść z tym, z czym szliśmy do eurowyborów. Żeby Polska była silna rodziną, żeby wszystkie działania zostały zrealizowane, czyli „nie” dla Zielonego Ładu oraz dla paktu migracyjnego – mówiła w rozmowie telefonicznej Marlena Maląg.

Całą wypowiedź nowo wybranej eurodeputowanej można posłuchać w materiale poniżej.

Napisz do autora

Komentarze (7)
 • M
  Mieszkanka

  wtorek, 11 czerwca, 2024

  Wielkie Gratulacje Pani Poseł. Życzę owocnej współpracy na rzecz naszej pięknej małej Ojczyzny Ostrowa Wielkopolskiego.

  Wielkie dzięki dla wszystkich osób glosujacych w regionie na Prawo i Sprawiedliwość.

  Słucham Witczaka z Kalisza i robi się niedobrze na te jego brednie.

  Odpowiedz
 • M
  Matylda

  wtorek, 11 czerwca, 2024

  Fakt, ze do Parlamentu Europejskiego weszli tacy ludzie jak Czarnecki i Obajtek, świadczy, jak chory jest ten system. 🙁

  Odpowiedz
  • M
   myślący

   wtorek, 11 czerwca, 2024

   Raczej to świadczy o wyborcach. To demokracja. Ludzie takich przedstawicieli chcą. 😀

   Odpowiedz
   • W
    wyborca

    wtorek, 11 czerwca, 2024

    Ludzie takich nie chcą – takich ludzi wybierają kacykowie partyjni, a wyborcy czyli naród mają bardzo ograniczoną możliwość dokonania sensownego wyboru. Muszą wybierać z bardzo wąskiego grona wskazanego przez partie. I w efekcie wybierają między dżumą a cholerą.

    Odpowiedz
    • M
     myślący

     środa, 12 czerwca, 2024

     Zobacz na ilości głosów oddanych na konkretne osoby. Masz ich do wyboru znacznie więcej, a wybierają akurat tych. 😉

     Odpowiedz
 • M
  Mania

  wtorek, 11 czerwca, 2024

  Chory kraj chorzy Polacy , Obajtek , Kamiński , Wąsik , tacy ludzie nie mają prawa zasiadać w Europarlamencie . Jak szybko tam przybedą do Brukseli ,tak szybko jak bumerang wrócą z powrotem do Polski mają nie podważalne zarzuty, Ręka sprawiedliwości dosięgnie ich szybko . Długo nie nacieszą się Brukselą .

  Odpowiedz
  • K
   KOLO

   piątek, 21 czerwca, 2024

   Ta, za to tacy łamacze prawa jak Budka czy Sienkiewicz tak – uciekli do Brukseli pod opiekę ciotki Ursuli (właścicielki Rudego). To co działo się po 13 grudnia 2023 to czysty Trybunał Stanu, oczywiście grupa mafijna trzymająca władzę w Brukseli chroni swoich namiestników w Polsce i twierdzi, że trwa „przywracanie demokracji” (to samo mówili Bolszewicy w ZSRS).

   Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz