DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Starosta "jak Rejtan z obrazu Matejki"? [czekamy na opinie]

Na portalu społecznościowym grupa powiatowych radnych opublikowała mem „ku chwale” starosty Pawła Rajskiego. To gest uznania pod jego adresem za obronną postawę wobec aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Rajski stawił się „za” aglomeracją i jako jeden z kilku samorządowców apelował do prezydenta Kalisza o powstrzymanie planów rozbudowy miasta kosztem innych wsi z aglomeracji.

„Mówią o nim „złotousty” (…) Ale kiedy trzeba jest jak Rejtan z obrazu Matejki” – piszą pod humorystyczną ilustracją powiatowi radni.

A jak Wy oceniacie wrzucony do sieci przez powiatowych radnych mem? A może sami pokusicie się o stworzenie podobnych? Czekamy na opinie i wasze memy pod adresem redakcja@wlkp24.info .

Napisz do autora

Komentarze (10)
 • Z
  zyciorys

  piątek, 26 stycznia, 2018

  co za bzdury wypisujecie nt tego festynowego gadacza przeciez niczego nie rozwiazał bo wiadomo ze rada Kalisza podjeła uchwale w sprawie powiekszenia Kalisza. Ten pan zadbał tylko o własne cztery litery .Zreszta ja zwykle . uzył super argumenty Grzgorz mam do ciebie żal. Tak ja uciekła z ud i uw.

  Odpowiedz
 • B
  borys

  piątek, 26 stycznia, 2018

  co za bzdury wypisujecie nt tego festynowego gadacza przeciez on nigdy niczego nie rozwiazał bo wiadomo ze Rada Kalisza podjeła uchwale w sprawie powiekszenia miasta. Ten pan zadbał tylko o własne cztery litery .Zreszta ja zwykle i jak zawsze uzył super argumentu: Grzgorz mam do ciebie żal. Tak tez uciekał z ud i uw tez wtedy podobnie mowil zawiodlem sie na was. Ot cała prawda o tym osobniku.

  Odpowiedz
 • Z
  zródło

  piątek, 26 stycznia, 2018

  to członek zarządu PO powiatu Ostrowskiego

  Odpowiedz
 • N
  niemowa

  piątek, 26 stycznia, 2018

  i tu nie publikuja prawdy o festynowym gadaczu

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  piątek, 26 stycznia, 2018

  Kiedy w Polsce przestaniemy wszystko sprowadzać do polityki,kampanii wyborczej itp.Przecież to był obowiązek starosty stanąć w obronie powiatu ,swojego powiatu.No i w końcu nic nie zostało załatwione, tylko przesunięte w czasie. Za rok sprawa wróci jak bumerang i tak Kalisz zrobi co chce.Rada Kalisza podjęła uchwałę o powiększeniu Kalisza tylko po przeprowadzeniu konsultacji,a jak mogą wyglądać konsultacje dużego Kalisza a małych wsi?Radni PO powiatu ostrowskiego już ogłaszają zwycięstwo swojego kolegi partyjnego już rozpoczynają kampanię wyborczą bo wydaje im się że ciemny naród to kupi.Tak na marginesie to jak Rejtan to walczyła burmistrz Nowych Skalmierzyc.

  Odpowiedz
 • M
  Marych

  piątek, 26 stycznia, 2018

  Toć to przecież kampania wyborcza.My już na tym dobrze się znamy.A ten Rejtan jakiś taki pokraczny bez szyi i z taką cherlawą klatą .Nowe Skalmierzyce sama obroni Bożena Budzik – piękna,zdrowa i bogaty.To dopiero jest prawdziwy Rejtan w spódnicy.

  Odpowiedz
 • M
  mm

  piątek, 26 stycznia, 2018

  Radni PO powiatu ostrowskiego nie ośmieszajcie się i swojego starosty .Jak Rejtan to walczyła pani Budzik której już kampania nie będzie potrzebna .

  Odpowiedz
 • K
  koń

  sobota, 27 stycznia, 2018

  pan rajski nie potrafi rozróżnić właczenia od przyłączenia a wies Dobrzec to wg tego uczonego sięga po aleje wojska polskiego i na pewno nie wie gdzie Mączniki i Boczków. precz z takim manipulantem. Jezdziec bez głowy.

  Odpowiedz
 • M
  michał

  sobota, 27 stycznia, 2018

  to najpewniej czlowiek bez kregoslupa i bliska odbitka rdziwila

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz