Stalówka zmierzy się z Czarnymi Słupsk! Możesz obejrzeć to starcie NA ŻYWO! [KONKURS]

0
Przed nami kolejne spotkanie koszykarskie Energa Basket Ligii! W najbliższą niedzielę, 22 stycznia BM Stal Ostrów Wielkopolski zmierzy się z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk! i tym razem mamy dla Was bilety na ten mecz! Weźcie udział w konkursie na wlkp24.info, zapoznaj się z zasadami oraz regulaminem i zawalcz o jedną z pięciu podwójnych wejściówek!

Spotkanie odbędzie się w Arenie Ostrów w najbliższą niedzielę, 22 stycznia o 17.30. Jeśli chcesz obejrzeć mecz Energa Basket Ligi z trybun, możesz powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów, które są do wygrania w naszym konkursie.

Aby wziąć w nim udział, musisz odpowiedzieć na następujące pytanie: „Od kiedy śledzisz mecze Stalówki i dlaczego właśnie do Ciebie powinny trafić bilety?”.

Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule wpisując „Czarni Słupsk”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, trzeba podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 19 stycznia, do 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek, 20 stycznia, a bilety będą do odbioru tego samego dnia do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie.

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick