Stalówka w półfinale Pucharu Polski!

Wydaje się, że po niedawnym kryzysie w zespole Arged BM Stali nie ma ani śladu. Spotkanie rozgrywane w Lublinie w ramach ćwierćfinału Suzuki Pucharu Polski aktualny mistrz kraju udowodnił, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Pierwsza połowa pokazała, że Twarde Pierniki Toruń nie będą miały łatwego wieczoru w rywalizacji ze Stalówką. Po dwóch kwartach zespół z Ostrowa Wielkopolskiego prowadził 42:32, ale było wiadomo, że ekipa z Kujaw nie odpuści, bo też ma ochotę na półfinał. Gonitwa za wynikiem i prowadzeniem była niezwykle emocjonująca. Twarde Pierniki zdobyły 46 punktów w trzeciej i czwartej kwarcie, a Stalówka – 42. Mimo przewagi rywali Stal zdołała utrzymać prowadzenie wygrywając ostatecznie 10 punktami wynikiem 84:78 i dzięki temu zagra w półfinale Pucharu Polski sezonu 2021/22.

Zdjęcie główne: fanpage Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski