Stadion Miejski przechodzi modernizację. Co się zmieni?

11
Fot. UMOstrów
Od momentu, gdy ostrowscy żużlowcy awansowali do Ekstraligi, modernizacja stadionu miejskiego wydaje się być bezsprzeczna. Rozpoczął się właśnie kolejny etap zmian. Wymienione zostaną krzesełka, na których zasiadają kibice.

Wymienionych zostanie dokładnie 2000 miejsc dla kibiców. Trwa także demontaż innych, zniszczonych elementów trybuny. Zmianę przechodzi trybuna od wjazdu polewaczek do parku maszyn. Do modernizacji korony stadionu pozostał właśnie ten kluczowy odcinek, wraz z tunelem, w którym podczas zawodów stacjonują pojazdy medyczne oraz polewaczki. – To inwestycja dzięki której stadion stanie się nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym. Od kilku lat, systematycznie, podnosimy jakość tego miejsca, tak by ostrowscy kibice mogli cieszyć się zawodami w godnych warunkach – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Modernizacja stadionu miejskiego to jedna z inwestycji, która finansowana jest ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Najnowszy etap prac w tym miejscu wyniósł ponad 4 miliony złotych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. sprzedajcie te tereny przylegajace jakiemus galeriowemu gigantowi i wam te trybuny w offesecie zrobia. Jeszcze wszyscy beda zadowoleni bo rodzine pusci sie na zakupy a samemu na meczyk 😉 to sie nazywa PPP – nie wiem czy znaja w Osw?

    • Tak, a później będzie marudzenie (jak w temacie Areny Ostrów) że trzeba 1,5 zł za parking zapłacić bo miejsc nie będzie.

  2. mogli by jeszcze zrobić kibelki z prawdziwego zdarzenia a nie toj tojki i kasy też porządne by zrobili i ładny parking w koło takie mam życzenie hehe

  3. Stadion wygląda tragicznie wybudowano jedną trybunę i gdzie reszta? Tu tak tutaj inaczej. Tyle mln wydane A stadion wygląda jak wygląda tojtoje rules.

  4. Miejsce dla polewaczki i ciągników mogli by zrobić kolo głównej albo kolo parku maszyn a nie przeznaczac na to trybune na prostej …. szkoda najlepszych miejsc

  5. Czy powstaną nowe kasy? Bo obecne budy z paździerza jakoś tak mało „ekstraligowo” wyglądają… O toaletach już pisali inni, nie będę się powtarzał 🙂

  6. Parking przy ul. Piłsudskiego też by mogli zrobić bo ciężki sprzęt zniszczył nawierzchnie przy poprzedniej modernizacji stadionu i dalej nikt tego nie naprawił.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick