Stadion Miejski nie służy Ostrovii

5
Sobotni mecz z LKS-em Gołuchów potwierdził po raz kolejny, że Stadion Miejski nie służy piłkarzom Ostrovii 1909. Biało-czerwoni przegrali 1:2. Wcześniej natomiast bezbramkowo zremisowali z Turem Turek. Ostrowscy piłkarze mocno narzekają na zły stan murawy. Boisko jest bardzo twarde, niemalże betonowe. To powoduje, że w trakcie ostatnich treningów niektórzy z zawodników nie trenowali już butach piłkarskich, ale w zwykłych butach sportowych. - Inaczej się nie da - słyszymy. Po sobotnim niepowodzeniu podopieczni trenera Marcina Kałuży z dorobkiem 45 punktów zajmują trzecie miejsce w czwartoligowej tabeli. LKS zanotował z kolei czwarte zwycięstwo w szóstym meczu rundy wiosennej. Teraz zespół Marcina Kałuży ma na koncie 38 punktów i plasuje się na szóstej pozycji. - Robimy wszystko, żeby zapewnić sobie grę w nowej IV lidze - przyznaje doświadczony bramkarz Marcin Żółtek.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Bzdury z tym boiskiem. Złej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy. Wszyscy mają te same warunki a Ostrovia przegrywa. Weźcie się do roboty i nie narzekajcie.

  2. KTO JEST WINIEN SPADKOWI OSTROVI Z 2 LIGI do 4? DLACZEGO NIKT NIE ROZLICZA ZARZĄDU?
    ROZUMIEM ŻE GOŁUCHÓW GRAŁ NA INNYM BOISKU JAK POKONAŁ W MECZU OSTROVIĘ ? ŻAL MI TAK WSPANIAŁEGO KLUBU. „bardzo twarde boisko” buhahahahahahahahahahahahaha

  3. Ostrovia powinna mieć swój kameralny obiekt z dobrą murawą. Może doczekam takich czasów. Ani te czarne stroje ani ten żalosny żużlowy stadion jakoś szczęścia drużynie nie przynosi. Co do tych spadków… Stary działaczu@ nie bonię zarządu ale 2 razy Ostrovia zleciała przez „reformy”… Szkoda jednak, że nie walczą o powrót a celem dla tego klubu jest tylko nowa 4 liga wielkopolska. Trochę to za mało dla takiego klubu ze 109 letnią historią.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick