Srebrny medal koźminianek. Sukces zawodniczek Adama Kuzi

W zawodach uczestniczyły cztery najlepsze zespoły wyłonione z wcześniejszych eliminacji powiatowych, rejonowych i półfinałowych – LO Turek, 3 LO Gniezno, ZSMS Poznań oraz gospodarz – ZSP Koźmin Wlkp.

W meczach półfinałowych Poznań pokonał Turek 22:7 a gospodarz turnieju wygrał z drużyną z Gniezna 15:11. W meczu o 3 miejsce potrzebna była dogrywka, w której Gniezno okazało się lepsze od Turku.

W finale spotkały się drużyny: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Poznań i ZSP Koźmin Wlkp. W pierwszej połowie meczu trwała wyrównana walka lecz w drugiej połowie spotkania górę wzięły większe umiejętności drużyny z Poznania i to one okazały się lepsze wygrywając spotkanie 20 :11.

Najlepszym zespołom nagrody wręczyła dyrektor ZSP Koźmin Wlkp. – Ilona Bałoniak dyrektor GOS Sławomir Gruchała oraz przedstawiciel Starosty Krotoszyńskiego Janusz Baszczyński.

Przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszy strzelec: Aleksandra Wypiór LO Turek, najlepsza bramkarka: Eliza Skowron ZSMS Poznań, najlepsza zawodniczka turnieju: Monika Twardowska ZSP Koźmin Wlkp. Trenerem drużyny z Koźmina jest Adama Kuzia.